شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

هشدار یک تحلیلگر مطرح نسبت به اصلاح بیت کوین و رشد آلت کوین‌ها

مایکل ون دپوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر مطرح بازار ارزهای دیجیتال، در جدیدترین تحلیل خود اعلام کرده که اتریوم و بقیه آلت کوین‌ها در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و اگر بیت کوین وارد اصلاح جدیدی شود، ممکن است به محدوده ۵۳٬۰۰۰ دلار یا ۴۶٬۰۰۰ دلار برسد.

خلاصهٔ خبر

  • مایکل ون دپوپه باور دارد که قیمت اتریوم ممکن است به ۵٬۰۰۰ دلار برسد.
  • علاوه بر این، به نظر او اگر بیت کوین وارد روند اصلاحی جدیدی شود؛ در نهایت ممکن است تا محدوده ۴۶٬۰۰۰ دلار سقوط کند.

به گزارش دیلی‌هادل، مایکل ون دپوپه به ۶۹۷٬۰۰۰ دنبال‌کننده خود در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) گفت که بازار آلت کوین‌ها در آستانه یک رالی قوی قرار دارد. او برای مثال درباره روند CQT گفت:

احتمالاً سرمایه‌گذاران وارد بازار آلت کوین‌ها می‌شوند. CQT در تلاش است مقاومتش را بشکند و ممکن است به رکورد سالانه جدیدی برسد. ممکن است ۲۰ تا ۴۰ درصد اصلاح کند اما این یک فرصت خرید است چون به نظر من در آینده به ۰.۷۵ دلار می‌رسد.

نمودار قیمت CQT

مایکل ون دپوپه درباره اتریوم هم گفت:

مارکت کپ بازار آلت کوین‌ها به آرامی افزایش یافته است. با توقف رالی بیت کوین، سرمایه‌گذاران وارد آلت کوین‌ها می‌شود. در این صورت قیمت اتریوم به محدوده ۴٬۵۰۰ دلار تا ۵٬۰۰۰ دلار می‌رسد و بقیه آلت کوین‌ها ۲ تا ۴ برابر می‌شوند.

مارکت کپ بازار کریپتو بدون مارکت کپ بیت کوین و اتریوم

این تحلیلگر درباره آینده قیمت بیت کوین هم اعلام کرد:

ETFهای اسپات بیت کوین توانستند به خالص جریان ورود سرمایه ۶۷۰ میلیون دلاری برسند. اکثر آن وارد\ ETF اسپات شرکت بلک راک (Blackrock) شد. قیمت بیت کوین در نزدیکی ۶۲٬۰۰۰ دلار قرار دارد و قبل از هاوینگ خود رالی قابل‌توجهی را تجربه کرده است. با این حال هیچ کس با اطمینان نمی‌تواند آینده آن را پیش‌بینی کند. اگر هم اصلاح کند، به نظر من به ۵۳٬۰۰۰ دلار یا ۴۶٬۰۰۰ دلار می‌رسد.

نمودار قیمت بیت کوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =