اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

آیا قیمت بیت کوین دوباره به ۲۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد؟ بررسی نظر یک تحلیلگر مطرح

دان تاپیرو (Dan Tapiero)، سرمایه‌گذار مشهور آمریکایی، باور دارد که بیت کوین در کوتاه‌مدت با اصلاح جدیدی مواجه می‌شود. با این حال به نظر او، اتفاقات سال ۲۰۲۲ دیگر تکرار نمی‌شود.

خلاصهٔ خبر

  • دان تاپیرو باور دارد که اتفاقات سال ۲۰۲۲ دیگر تکرار نمی‌شود.
  • به همین خاطر به نظر او بیت کوین با اصلاح شدیدی مواجه نمی‌شود.

به گزارش دیلی‌هادل، دان تاپیرو، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری «10T Holdings»، در روز قبل در مصاحبه با آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، بنیان‌گذار شرکت اسکای‌بریج کپیتال (SkyBridge Capital)، اعلام کرد که به نظر او بیت کوین دوباره به ۲۰٬۰۰۰ دلار بر نمی‌گردد.

با این حال او خاطرنشان کرد که به نظر BTC ممکن است در کوتاه‌مدت اصلاح کند. این تحلیلگر ادامه داد:

به نظر من کف بیت کوین در ۲۰٬۰۰۰ دلار یا ۱۸٬۰۰۰ دلار قرار ندارد. من فکر می‌کنم ما در دومین دوره بازار صعودی هستیم. اگر در دوره هفتم یا هشتم بودیم، خیلی بیشتر نگران می‌شدم و به این نتیجه می‌رسیدم که مشکلی وجود دارد. ‌قیمت بیت کوین به احتمال ۷۵ تا ۸۰ درصد افزایش می‌یابد اما ممکن است در کوتاه‌مدت با اصلاح جدیدی مواجه شود. در هر صورت ما تازه کارمان را شروع کرده‌ایم. 

به گفته تاپیرو، آینده بیت کوین و دارایی‌های دیجیتال روشن است چون سال ۲۰۲۲ تقریباً تمام سناریوهای منفی مثل سقوط FTX برای آن رخ داد. او در انتهای صحبت‌های خود خاطرنشان کرد:

بازارهای مالی تمام اطلاعات و انتظارات آتی را در قیمت فعلی دارایی‌ها منعکس می‌کنند. من فکر می‌کنم که همه اخبار بد در سال ۲۰۲۲ اتفاق افتاد و به نظرم در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ بازار به کف خود رسید. حال سوال این است که اتفاقی مثل سقوط FTX ممکن است رخ دهد؟ نه. داده‌های مربوط به شرکت‌‌ها در شرایط خوبی قرار دارند و دیگر هیچ شرکتی مشکلات و چالش‌های FTX را ندارد. این مشکلات ۲ یا ۳ سال پیش وجود داشتند اما دیگر وجود ندارد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =