شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

بررسی نظر یک تحلیلگر مطرح درباره قیمت بیت کوین، دوج کوین، شیبا اینو و ورلد کوین

تحلیلگر محبوبی به اسم آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) به ۲۰۸٬۲۰۰ دنبال‌کننده خود در شبکه اجتماعی X گفت که شیبا اینو و دوج کوین بعد از انباشت بلندمدت خود می‌توانند رشد کنند. علاوه بر این او خاطرنشان کرد که بیت کوین و ورلد کوین ممکن است با اصلاح جدیدی مواجه شوند.

خلاصهٔ خبر

  • آلت کوین شرپا اعلام کرد که دوج کوین و شیبا اینو بعد از انباشت ۲ ساله خود می‌توانند رشد کنند.
  • علاوه بر این به نظر او قیمت بیت کوین و ورلد کوین به ترتیب به محدوده ۶۰٬۰۰۰ و ۵ دلار می‌رسد.

به گزارش دیلی‌هادل، آلت کوین شرپا خاطرنشان کرد که هیچ یک از میم کوین‌ها به سقف تاریخی خود بر نمی‌گردند. این تحلیلگر ادامه داد:

به خاطر مارکت بازار ارزهای دیجیتال، رالی دوج کوین و شیبا اینو در سال ۲۰۲۱ تکرار نمی‌شود. سقف تاریخی هر دوی این میم کوین‌ها خیلی زیاد است و به توکن‌های نقدی تبدیل شده‌اند که در هر صرافی متمرکزی وجود دارند. با این حال هر دوی آن‌ها نمودارهای بسیار خوبی دارند. انباشت دوج کوین و شیبا اینو در دو سال گذشته ادامه داشته و احتمالاً عملکرد بسیار خوبی در سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ خواهند داشت. با این حال من تصمیم گرفته‌ام منتظر اولین حرکت آن‌ها بمانم و بعداً وارد شوم.

نمودار قیمت شیبا اینو

طبق نمودارهایی که آلت کوین شرپا منتشر کرده، شیبا اینو در تلاش است سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۵۶ دلار را به حمایت خود تبدیل کرده و به سمت ۰.۰۰۰۰۱۴۸۴ دلار حرکت کند. شایان ذکر است که قیمت دوج کوین و شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب با رشدی ۱۳ درصدی و ۲۰ درصدی به محدوده ۰.۱۳ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار قرار دارند.

آلت کوین شرپا علاوه بر این پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین پس از مواجهه با مقاومت خود در اطراف سقف تاریخی‌اش (۶۹٬۰۰۰ دلار) سقوط خواهد کرد. او تاکید کرد: 

قیمت بیت کوین احتمالاً در ادامه به ۶۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد. احتمالاً در حوالی سقف تاریخی خود اصلاح می‌کند اما در هر صورت، رالی آن شگفت‌انگیز است.

قیمت بیت کوین

آلت کوین شرپا در نهایت  هشدار داد که ورلد کوین (WLD) ممکن است ۳۳ درصد کاهش یابد. او ادامه داد:

سیگنال‌های نزولی صادر شده‌اند. به نظر من یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای شورت گرفتن ورلد کوین است. اگر بازار اصلاح کند، احتمالاً قیمت ورلد کوین سقوط می‌کند. حتی اگر بازار دوباره رشد کند، من انتظار زیادی از ورلد کوین ندارم. شاید هدف بعدی آن در اطراف ۵ دلار باشد.

قیمت ورلد کوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 11 =