اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارزهای دیجیتال

رشد بی‌سابقه تعداد هولدرهای دوج کوین

با وجود روند نه چندان خوب قیمت دوج کوین، تعداد هولدرهای این ارز دیجیتال افزایش یافته است.

خلاصهٔ خبر

  • تحلیل تنیکال و فاندامنتال از رشد قریب‌القوع دوج کوین حمایت می‌کند.
  • تعداد کیف پول‌های دوج کوین در ۲ هفته بیشتر از ۷ درصد رشد کرده است.

به گزارش یوتودی و طبق اطلاعات وب سایت سنتیمنت (Santiment)، با وجود کاهش قیمت دوج کوین در هفته‌های گذشته، تعداد کیف پول‌های حاوی این ارز دیجیتال افزایش یافته است. به عبارت دقیق‌تر در دو هفته گذشته ۴۱۴٬۰۰۰ کیف پول به شبکه دوج کوین اضافه شده و سریع‌ترین رشد این شاخص را ثبت کرده است. اکثر این کیف پول‌ها مقدار کمی دوج کوین دارند و ذخایر آن‌ها بین ۰.۰۰۱ تا ۱ DOGE است.

قیمت دوج کوین در مقایسه با جدیدترین سقف خود در ۹ دسامبر ۲۰۲۳ (۱۸ آذر) حدود ۲۳ درصد کاهش یافته است اما به نظر می‌رسد اکوسیستم این ارز دیجیتال به رشد خود ادامه می‌دهد. رشد ۷.۲ درصدی کیف پول‌های حاوی دوج کوین از ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) هم این مسئله را تایید می‌کند.

تحلیلگران خاطرنشان کرده‌اند که قیمت دوج کوین در دو هفته گذشته نسبتاً ثابت مانده و احتمالاً وارد فاز انباشت شده است. علی مارتینز (Ali Martinez)، تحلیلگر مشهور بازار ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که انقباض باندهای بولینگر در نمودار قیمت دوج کوین نشان‌دهنده یک رشد قریب‌الوقوع است.

نمودار قیمت دوج کوین

اگرچه این رشد هنوز محقق نشده، اما شاخص‌های تکنیکال از آن حمایت کرده‌اند. رشد سریع تعداد کیف پول‌ها، علی‌رغم آشفتگی‌های بازار، هم این مسئله را تایید می‌کند.

به همین خاطر بسیاری از هولدرهای دوج کوین مشتاقانه منتظر حرکت بعدی آن هستند. از آنجایی که تعداد هولدرهای این ارز دیجیتال هم با سرعت بی‌سابقه‌ای افزایش یافته، بدیهی است که چنین رشدی غیرممکن نیست.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =