اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

ترامپ: بیت کوین جایگاه خود را پیدا کرده است

مصاحبه جدید دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا با شبکه فاکس نیوز توجه فعالان بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

خلاصهٔ خبر

  • ترامپ در گذشته به شدت با بیت کوین مخالف بود و باور داشت که این ارز دیجیتال یک نوع کلاهبرداری است.
  • با این حال به نظر می‌رسد که نظر او درباره بیت کوین تغییر کرده است.

به گزارش کوین گیپ، مجری شبکه فاکس نیوز با تاکید بر گسترش یوان دیجیتال و شهرت بیت کوین در بیت سرمایه‌گذاران جوان، از او خواست نظر خود درباره این ارز دیجیتال را توضیح بدهد. ترامپ هم در پاسخ گفت:

من دلار را دوست دارم اما در حال حاضر خیلی از مردم از بیت کوین استفاده می‌کنند و این ارز دیجیتال جایگاه خودش را پیدا کرده است. همان طور که می‌دانید، احتمالاً باید مقرراتی برای آن وضع کنیم اما خیلی از مردم بیت کوین را پذیرفته‌اند. من خیلی‌ها را می‌بینیم که می‌خواهند از بیت کوین برای انجام پرداختشان استفاده کنند. این خیلی جالب است. پس من هم مشکلی ندارم و می‌توانم با آن زندگی کنم.

با این حال ترامپ در گذشته باور داشت که بیت کوین یک نوع کلاهبرداری است و حتی به وزیر خزانه‌داری خود دستور داده بود که آن را بررسی کنند. به همین خاطر معامله‌گران زیادی از او انتقاد کرده‌اند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =