شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

اولین تصویر سم بنکمن فرید در زندان منتشر شد؛ از کاهش وزن شدید تا مقابله با سوسک‌ها

اولین عکس‌های سم بنکمن فرید (Sam Bankman Fried)، بنیان‌گذار صرافی ورشکسته‌شده FTX، در بازداشتگاه متروپولیتن نیویورک توسط اینفلوئنسری به اسم تیفانی فونگ منتشر شده است.

خلاصهٔ خبر

  • فونگ در ۲۰ فوریه (۱ اسفند) تصویری از سم بنکمن فرید را منتشر کرد. 
  • او تاکید کرد که این عکس، اولین و تنها عکس بنکمن فرید از زمان محکومیتش است.

به گزارش کریپتو اسلیت، بنیان‌گذار FTX در این تصویر در کنار پنج زندانی دیگر ایستاده، ریش گذشته و به نظر می‌رسد با فردی به اسم «G Lock» دوست شده است. طبق گزارش‌های موجود، این تصویر در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۳ (۲۷ آذر) گرفته شده است.

تصویری از سم بنکمن فرید در زندان

بعضی از فعالان بازار ارزهای دیجیتال هم به این نکته اشاره کردند که بنیان‌گذار FTX وزن کم کرده است. فونگ اظهار داشت:

مشخص است که سم بنکمن فرید مقداری وزن کم کرده است. من شنیده‌ام که او خیلی دوش نمی‌گیرد. او مثل گذشته تمیز نیست، اما مطمئناً که مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است.

سم بنکمن فرید از آگوست ۲۰۲۳ (مرداد) در بازداشتگاه متروپولیتن است. دادگاه آمریکا در این تاریخ او را به اتهام تلاش برای ارتباط با شاهدان را بازداشت کرد. این بازداشتگاه یکی از بدنام‌ترین زندان‌های ایالات متحده محسوب می‌شود و به خاطر مسائلی مثل کمبود نیروی انسانی، فساد در بین کارکنان، قطعی برق، هجوم سوسک و جوندگان، غذای ضعیف و توالت‌های نامناسب شرایط بدی دارد.

البته حکم بنکمن فرید تا ۲۸ مارس (۹ فروردین) معلق شده است تا قاضی عوامل متعددی از جمله ماهیت جرم و سوابق شخصی او را بررسی کند. او به طور کلی ممکن است به ۱۱۰ سال زندان محکوم شود؛ چراکه در تمام اتهامات خود مجرم شناخته شده است. با این حال تلاش FTX برای بازپرداخت کامل بدهی خود، می‌تواند مجازات او را کاهش دهد. با این حال، مشتریان این صرافی احتمالا تا قبل از صدور حکم بنیان‌گذار آن خسارت خود را دریافت نخواهند کرد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =