اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

بررسی مهم‌ترین رویدادهایی که در هفته آینده ممکن است روی بازار ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد

در هفته گذشته بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات شدیدی مواجه شد و جریان خروج سرمایه صندوق‌های قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین به ۹۰۰ میلیون دلار رسید. حال معامله‌گران بی‌صبرانه منتظر رویدادهای هفته آینده هستند تا بتوانند روند بازار را پیش‌بینی کنند.

خلاصه خبر

  • انتشار داده‌های اقتصادی آمریکا در هفته آینده اهمیت زیادی برای بازار ارزهای دیجیتال دارد.
  • ارزهای دیجیتالی مثل آپتیمیزم و DYDX هم توکن آنلاک‌های مهمی را در پیش دارند.

به گزارش کوین گیپ و دبلاک، هفته جاری مملو از رویدادهای اقتصادی و کریپتویی است که می‌توانند روی قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارند.

رویدادهای اقتصادی

در هفته آینده بسیاری از مقامات فدرال رزرو سخنرانی خواهند کرد. از بین این افراد می‌توان به کریستوفر والر (Christopher Waller)، رافائل بوستیک (Raphael Bostic)، آستن گولزبی (Austan Goolsbee) و لیسا کوک (Lisa Cook) اشاره کرد. علاوه بر این جروم پاول (Jerome Powell)، رئیس کل فدرال رزرو، هم در روز جمعه ساعت ۱۹:۰۰ به وقت تهران سخنرانی خواهند کرد و صحبت‌های او ممکن است روی بازار ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد

شایان ذکر است که شاخص اعتماد مصرف‌کننده آمریکا (Consumer Confidence) در روز سه‌شنبه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران و داده‌های تولید ناخالص داخلی آن (GDP) در روز پنجشنبه ساعت ۱۶:۰۰ به وقت تهران منتشر می‌شود. از طرف دیگر با انتشار داده‌های احساسات مصرف‌کننده (Consumer Sentiment) در روز پنجشنبه ساعت ۱۷:۳۰ به قت تهران و همچنین شاخص هزینه‌های مصرف شخصی (PCE) و شاخص PCE اصلی در روز جمعه ساعت ۱۶:۰۰ به وفت، سرمایه‌گذاران می‌توانند یک دید کلی نسبت به تصمیمات آتی فدرال رزرو برای نرخ بهره به دست آوردند.

توکن آنلاک‌های بازار ارزهای دیجیتال

در هفته آینده توکن آنلاک‌های مهمی در بازار ارزهای دیجیتال انجام می‌شود. شبکه آپتیمیزم قرار است در روز جمعه ۲۹ مارس (۱۰ فروردین) حدود ۲۴.۱۶ میلیون توکن OP به ارزش حدود ۹۱.۵ میلیون دلار را آزاد کند. صرافی غیرمتمرکز dYdX هم ۳۳.۳۳ میلیون توکن DYDX به ارزش حدوداً ۱۱۰ میلیون دلار را در ۳۱ مارس (۱۲ فروردین) آزاد خواهد کرد.

پلتفرم سیگولاریتی نت (AGIX) نیز ۹.۳ میلیون دلار توکن را در ۲۷ مارس (۸ فروردین) آزاد خواهد کرد. شبکه لایه یک سویی نیز در ۳۰ مارس باید ۶ میلیون دلار توکن سویی را آزاد کند.

شایان ذکر است که دادخواست ریپل علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در ۲۶ مارس (۷ فروردین) منتشر می‌شود و ممکن است روی قیمت ریپل تاثیر بگذارد. هولدرهای اتریوم هم باید مراقب اخبار مربوط به تلاش کمیسیون بورس آمریکا برای طبقه‌بندی آن به عنوان اوراق بهادار باشند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =