شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

بهترین زمان برای خرید بیت کوین و اتریوم چه زمانی است؟ بررسی پاسخ یک تحلیلگر

تحلیلگری با اسم مستعار رَجر (Rager) به ۱۹۹٬۳۰۰ دنبال‌کننده خود در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) گفت که فعالان بازار ارزهای دیجیتال یک فرصت دیگر برای انباشت بیت کوین و اتریوم دارند.

خلاصه خبر

  • راجر باور دارد که بیت کوینباید با یک اصلاح و پول‌بک (Pullback) جدید دست‌وپنجه نرم کند.
  • با این حال، به نظر او بعد از این پول‌بک فاز صعودی BTC آغاز می‌شود.

به گزارش دیلی‌هادل، راجر اعلام کرد که اصلاح بیت کوین و اتریوم احتمالاً در ماه آوریل (فروردین ۱۴۰۳) و بعد از اجرای هاوینگ اتفاق می‌افتد. او اظهار داشت:

من قصد فروش ندارم و فکر می‌کنم با پول‌بک بیت کوین و اتریوم بعد از هاوینگ، خریدم را شروع کنم. این پول‌بک آخرین فرصت خرید چرخه فعلی بازار ارزهای دیجیتال است.

رجر تاکید کرد که بیت کوین برای یک پول‌بک کوتاه‌مدت آماده شده اما با این اصلاح، خود را برای عبور از مقاومت ۶۰٬۰۰۰ دلار آماده می‌کند. او ادامه داده است:

روند صعودی بیت کوین معمولاً از چند کندل صعودی و قوی تشکیل می‌شود اما سپس با اصلاح و پول‌بک زیادی روبه‌رو می‌شود. روند فعلی BTC هم از اکتبر ۲۰۲۳ (مهر) تا ژانویه ۲۰۲۴ (دی) صعودی بود و هیچ پول‌بک خاصی نداشت. این روند صعودی به خاطر اخبار مربوط به ETFهای اسپات به وجود آمده بود. قیمت بیت کوین و کل بازار ارزهای دیجیتال باز هم افزایش می‌یابد اما احتمالاً رشد خود را بعد از یک پول‌بک کوتاه‌مدت شروع می‌کند. با این حال بعد از یک پول‌بک و نزولی شدن احساسات معامله‌گران، BTC احتمالاً می‌تواند از مقاومت ۶۰٬۰۰۰ دلار عبور کند.

نمودار روزانه قیمت بیت کوین

علاوه بر این رجر باور دارد که اتریوم برای یک حرکت صعودی آماده شده است. او خاطرنشان کرد:

سوال اصلی این است که قیمت اتریوم این بار چقدر بالای مرز ۳٬۰۰۰ دلار باقی می‌ماند؟ هدف بعدی اتریوم ۳٬۵۰۰ دلار است و با توجه به شایعات ETFهای اسپات، ممکن است زودتر هم به آن برسد.

نمودار قیمت اتریوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 9 =