اخبار ارزهای دیجیتالایردراپ

تاریخ ایردراپ لیر زیرو (LayerZero) مشخص شد

بسیاری از فعالان بازار ارزهای دیجیتال منتظر ایردراپ لیر زیرو (LayerZero) و توکن ZRO هستند. به نظر می‌رسد این پلتفرم هم تاریخ ایردراپ خود را مشخص کرده است.

خلاصه خبر

  • ایردراپ لیر زیرو در ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد) انجام می‌شود.
  • توکن لیر زیرو با نماد ZRO راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش بیت کوین سیستمی، لیر زیرو پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد توکن خود را با نماد ZRO راه‌اندازی کند. علاوه بر این پلتفرم مذکور خاطرنشان کرده بود که در نیمه اول سال ۲۰۲۴ ایردراپ آن‌ را انجام خواهد داد. لیر زیرو اخیراً با به اشتراک گذاشتن‌ تصویر پایین، این گمانه‌زنی را به وجود آورده‌ است که ایردراپ‌ آن در ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد) انجام می‌شود.

توییت لیر زیرو از تاریخ ایردراپ آن
توییت لیر زیرو از تاریخ ایردراپ آن

توسعه‌دهندگان لیر زیرو برای نشان دادن‌ اسنپ شات خود از عبارت «» استفاده کرده بودند. همین مسئله باعث شد کاربران به این نتیجه برسند که ایردراپ پلتفرم مذکور تنها به یک نوبت محدود نمی‌شود.

لیر زیرو یک پروتکل منحصربه‌فرد است که به بلاک چین‌های مختلف اجازه می‌دهد بدون نیاز به شخص ثالث به یکدیگر متصل شوند. این پلتفرم در آوریل سال گذشته، ۱۲۰ میلیون دلار طی تامین سرمایه سری B خود جمع‌آوری کرد و ارزش خود را به ۳ میلیارد دلار رساند. در این دور از تامین سرمایه شرکت‌های بزرگی مثل اندرسن هوروویتز (Andreessen Horowitz) و سکویا کپیتال (Sequoia Capital) شرکت کرده بودند.

پوشش خبرهای مربوط به ایردراپ‌های ارز دیجیتال صرفا جهت آگاه‌سازی مخاطب است و نوبیتکس هیچ توصیه‌ای برای شرکت یا عدم شرکت در این ایردراپ‌ها ندارد. توجه داشته باشید که شرکت در ایردراپ‌های ارز دیجیتال معمولا مستلزم انجام تراکنش و پراخت کارمزد است. بنابراین کاربر باید قبل از شرکت در هرگونه ایردراپی، تمام جوانب و کارمزدهای آن را بررسی کند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید