اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

صرافی غیرمتمرکز استورم ترید معاملات آتی نات کوین را راه‌اندازی کرد

یک صرافی غیرمتمرکز به اسم استورم ترید (Storm Trade) معاملات فیوچرز نات کوین را راه‌اندازی کرده است.

خلاصهٔ خبر

  • توکن نات کوین هنوز راه‌اندازی نشده اما یک صرافی معاملات فیوچرز آن را در بازار Pre Launch راه‌اندازی کرده است.
  • این خبر میلیون‌ها کاربر بازی تلگرامی نات کوین را امیدوار کرده است.

به گزارش میرر، پلتفرم غیرمتمرکز استورم ترید اعلام کرده است که قراردادهای فیوچرزِ نات کوین (NOT) را پیش از راه‌اندازی آن و از فردا راه‌اندازی می‌کند. 

قراردادهای فیوچرز قراردادهای مالی هستند که در آن‌ها خود دارایی‌ها معامله نمی‌شود و طرفین معامله فقط در مورد قیمت خرید و فروش دارایی‌ها به توافق می‌رسند.

با این حال توکن نات کوین هنوز راه‌اندازی نشده است و معاملات فیوچرز آن در بازاری به اسم Pre Launch (به معنی پیش از راه‌اندازی) انجام می‌شود. این نوع معاملات ریسک زیادی دارد و به معامله‌گران اجازه می‌دهد که قیمت یک توکن را قبل از راه‌اندازی آن حدس بزنند. قیمت اصلی توکن‌ها بعد از راه‌اندازی آن‌ها مشخص می‌شود و ممکن است بیشتر یا کم‌تر از قیمت آن‌ها در قراردادهای فیوچرز Pre Launch باشد.

این بازار نوآورانه به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا در معاملات فیوچرز توکن‌هایی که هنوز رسماً راه‌اندازی نشده‌اند، شرکت کنند و در تعیین سرنوشت آن‌ها دخیل باشند. با وجود تمام این تفاوت‌ها، در بازار Pre Launch تمام ابزارهای مورد نیاز معامله‌گران از جمله اهرم، قراردادهای لانگ یا شورت و گزینه‌هایی مثل استاپ لاس وجود دارد.

علاوه بر این ورود نات کوین به بازار Pre Launch نشان می‌دهد که احتمال راه‌اندازی توکن‌ آن در کوتاه‌مدت وجود دارد و میلیون‌ها کاربر این بازی تلگرامی ممکن است به زودی با خبرهای خوبی روبه‌رو می‌شوند.

توجه: کاربران باید این نکته را در نظر داشته باشند که معاملات که در استورم ترید با نماد NOT-F انجام می‌شود، نات کوین رسمی نیست. قیمت NOT-F بیانگر قیمت واقعی توکن نات که احتمالا (و نه قطعا) در آینده عرضه می‌شود نیست.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =