اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

استخراج NOT تا یک هفته دیگر به پایان می‌رسد؛ ایردراپ نات کوین چه زمانی انجام می‌شود؟

نات کوین در شب گذشته تایید کرد که فاز استخراج این بازی در ۱ آوریل (۱۳ فروردین) به پایان خواهد رسید. با این حال این اطلاعیه چندان واضح نبوده و سوالات زیادی را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

خلاصه خبر

  • استخراج نات‌ کوین تا یک دیگر به اتمام می‌رسد.
  • ایردراپ نات‌ کوین احتمالاً تا دو هفته دیگر انجام خواهد شد.

به گزارش دی‌کریپت، نات‌ کوین یک بازی تلگرامی است که میلیون‌ها کاربر آن با ضربه زدن‌ روی صفحه تلفن همراه خود، توکن NOT را دریافت می‌کنند. در ابتدا مشخص نبود که آیا توکن مربوط به ارز درون این بازی راه‌اندازی می‌شود یا خیر؛ اما تیم توسعه‌دهنده نات‌ کوین اخیراً ایردراپ خود را تایید کرد.

علاوه بر این در روز گذشته، بازیکنان نات کوین اعلام کردند که گرافیک آن عجیب و غریب شده‌ و عبارت «۷ روز» را نشان می‌دهد.

گرافیک عجیب نات کوین در روز گذشته
گرافیک عجیب نات کوین در روز گذشته

نات کوین نیز در شب گذشته اعلام کرد که این گرافیک به زودی حل می‌شود اما استخراج آن در ۱ آوریل (۱۳ فروردین) به پایان می‌رسد. این بازی تلگرامی خاطرنشان کرد:

تیم توسعه‌دهنده برنامه نات کوین را ساخت، اما شما ارزش آن را تعیین کردید. شما چنین کاری کردید. من و همه مشارکت‌کنندگان نات کوین از روزها و شب‌هایی که آن را برای شما و با شما ساختیم، سپاسگزاریم.

بعد از انتشار این پیام کاربران با سوالات زیادی مثل زمان راه‌اندازی توکن آن مواجه شدند. با این حال یکی از نمایندگان این بازی در مصاحبه با وب سایت دی‌کریپت تایید کرد که ایردراپ نات‌ کوین طی دو هفته آینده انجام می‌شود. علاوه بر این طبق گفته‌های او اگرچه مرحله استخراج NOT به پایان می‌رسد، خود بازی نات‌ کوین هنوز به طور کامل تمام نشده است. به طور کلی پس از پایان مرحله استخراج، اطلاعات بیشتری در مورد فاز بعدی نات کوین منتشر خواهد شد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =