اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

استخراج نات کوین به پایان رسید

در ۱ آوریل (۱۳ فروردین) استخراج نات کوین رسماً به پایان رسید و معامله‌گران بی‌صبرانه منتظر راه‌اندازی NOT و فهرست شدن آن در صرافی‌های متمرکز هستند. با این حال پیام رمزآلود نات‌ کوین بسیار از معامله‌گران را متعجب کرده است.

خلاصه خبر

  • در ۱ آوریل (۱۳ فروردین) استخراج نات‌ کوین رسماً به پایان رسید.
  • توکن‌ کاربران این بازی تلگرامی قرار است به آن‌ها ایردراپ شود.

بازی نات کوین با انتشار پیام زیر از اتمام استخراج NOT و آغاز مرحله ۳ خود خبر داد:

هر آغازی یک پایانی دارد. آخرین نات کوین استخراج شده و ما می‌‌خواهیم این اتفاق را با شما جشن بگیریم. از آشنایی با شما خوشحال شدیم.

هر پایانی واقعی نیست. پس بیایید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد!

پیام جدید نات کوین
پیام جدید نات کوین

خبر اتمام استخراج نات‌ کوین واکنش‌های متفاوتی را از سوی کاربران و جامعه ارزهای دیجیتال به دنبال داشت. برخی از کاربران، از این اتفاق استقبال کردند و باور داشتند که پایان استخراج نات کوین، به افزایش ارزش و ثبات آن در بازار کمک خواهد کرد. با این حال عده‌ای دیگر به خاطر این موضوع نگران و ناراحت هستند.

تیم نات‌ کوین اعلام کرده است که ایردراپ توکن‌های NOT را به زودی انجام می‌دهد. این ایردراپ در ۲ مرحله انجام خواهد شد. مرحله اول به زودی و برای کاربرانی انجام می‌شود که تا ۱ آوریل (۱۳ فروردین) به استخراج نات کوین پرداخته‌اند. مرحله دوم هم در آینده و برای کاربرانی انجام می‌شود که به خاطر ایردراپ به بازی نات‌ کوین می‌پیوندند. البته جزییات ایردراپ مرحله دوم هنوز به طور کامل منتشر نشده و تضمینی برای آن وجود ندارد.

علاوه بر ایردراپ، تیم نات کوین در تلاش است توکن خود را در صرافی‌های مختلف فهرست کند و به همین خاطر در روز گذشته شمارش معکوس زیر را در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرده است. تشابه این تصویر با شمارش معکوس هاوینگ بیت کوین توجه معامله‌گران را به خود جلب کرده است.

شماره معکوس نات کوین
شماره معکوس نات‌ کوین

آینده نات‌ کوین به عوامل مختلفی مثل موفقیت ایردراپ آن، فهرست شدن در صرافی‌های مختفل و فعالیت و خلاقیت توسعه‌دهندگان این بازی تلگرامی بستگی دارد. با این حال، پایان استخراج نات‌ کوین قطعاً نقطه عطف مهمی در تاریخ این بازی محسوب می‌شود.

این اتفاق فصلی جدیدی را برای نات‌ کوین آغاز می‌کند؛ فصلی که در آن ارزش و ثبات NOT به طور مستقیم به اعتماد و حمایت کاربران و جامعه ارزهای دیجیتال بستگی دارد. فقط زمان مشخص می‌کند که نات کوین در این فصل جدید چگونه عمل خواهد کرد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − دو =