اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

پیش فروش نات کوین در صرافی بای‌بیت آغاز شد

بازار پیش از عرضه (Pre-Market) نات کوین (NOT) در صرافی بای‌بیت (Bybit) از امروز ۲۵ مارس (۶ فروردین) آغاز به کار کرده است.

خلاصه خبر

  • بازار پیش از عرضه نات ‌کوین در صرافی بای‌بیت آغاز به کار کرده است.
  • صرافی بای‌بیت یکی از صرافی‌های مشهور بازار ارزهای دیجیتال است و فهرست شدن نات‌ کوین در آن اهمیت زیادی دارد.

به گزارش کوین کارپ، صرافی بای‌بیت اعلام کرده است که بازار پیش از عرضه، نات‌ کوین را راه‌اندازی کرده است. کاربران بازی تلگرامی نات‌ کوین تنها با ضربه زدن به تلفن همراه خود می‌توانند توکن NOT دریافت کنند. نات کوین ادعا می‌کند که به طور کامل توسط اعضای جامعه خود ادامه می‌شود و در تلاش است به بزرگ‌ترین بازی بخش وب۳ تبدیل شود. علاوه بر این توکن نات کوین به عنوان یک میم‌کوین تلگرامی، از پتانسیل و بازاریابی این شبکه اجتماعی بهره‌مند شده‌ است.

معاملات نات کوین در بازار پیش از عرضه بای‌بیت
معاملات نات‌ کوین در بازار پیش از عرضه بای‌بیت

شایان ذکر است که معاملات نات‌ کوین در بای‌بیت از ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فررودین) شروع شده‌ است. فهرست شدن نات‌ کوین در پلتفرم بای‌بیت اهمیت بسیار زیادی برای این بازی تلگرامی دارد. بخش Pre-Market بای‌بیت به کاربران و علاقه‌مندان نات‌ کوین اجازه می‌دهد تا قبل از اینکه توکن‌های NOT در بازار اسپات فهرست شوند، آن‌ها را به دست آورند. علاوه بر این بخش مذکور به کشف قیمت نات کوین هم کمک خواهد کرد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =