اخبار ارزهای دیجیتالسایر اخبار

تاریخ عرضه نات کوین تغییر کرد

توسعه‌دهندگان نات کوین قرار بود توکن آن را هم‌زمان با هاوینگ بیت کوین راه‌اندازی کنند اما در مصاحبه با خبرگزاری دی‌کریپت (Decrypt)، تایید کردند که راه‌اندازی توکن NOT به تعویق افتاده‌ است.

خلاصه خبر

  • توسعه‌دهندگان نات کوین تایید کردند که زمان راه‌اندازی توکن NOT به تعویق افتاده‌ است.
  • این توکن در ابتدا قرار بود هم‌زمان با هاوینگ بیت کوین در ۲۰ آوریل (۱ اردیبهشت) راه‌اندازی شود.

به گزارش دی‌کریپت، توسعه‌دهندگان بازی تلگرامی نات کوین تایید کردند که زمان راه‌اندازی توکن NOT در شبکه TON به تعویق افتاده‌ و دیگر هم‌زمان با هاوینگ بیت کوین در ۲۰ آوریل (۱ اردیبهشت) انجام نمی‌شود. البته آن‌ها هنوز زمان دقیق راه‌اندازی این توکن را اعلام نکرده‌اند. توسعه‌دهندگان این بازی تلگرامی فقط خاطرنشان کردند که راه‌اندازی توکن نات کوین کمی به تعویق افتاده‌ است چون آن‌ها در تلاش هستند همه چیز را هماهنگ کند.

نات‌ کوین یک بازی تلگرامی است که در آن بازیکنان تنها با ضربه زدن‌ روی تصویر یک توکن، توکن‌ها درون بازی کسب می‌کنند. البته استخراج این توکن در حال حاضر به پایان رسیده‌ است. با این حال نات‌ کوین در گذشته توانسته‌ بود بیش از ۳۵ میلیون کاربر تلگرام را به خود جذب کند.

شایان ذکر است که موجودی تمام بازیکنان پس از راه‌اندازی NOT، با نرخ تبدیل ۱٬۰۰۰ به ۱ به توکن نات کوین تبدیل می‌شود. به عبارت دیگر اگر شما ۱ میلیون توکنِ درون بازی استخراج کرده باشید؛ پس از راه‌اندازی توکن NOT، می‌توانید ۱٬۰۰۰ توکن NOT را در شبکه TON دریافت کنید. علاوه بر این پس از راه‌اندازی توکن نات کوین، پروژه‌های مختلف می‌توانند در آن تبلیغ کنند. این پروژه‌ها برای انجام این کار باید مقداری نات‌ کوین داشته باشند. علاوه بر این آن‌ها می‌توانند با پاداش دادن‌ توکن‌های NOT کاربران بیشتری به دست آورند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =