شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

همه چیز درباره ایردراپ ۴۰ میلیون دلاری آپتیمزم؛ چه آدرس‌هایی واجد شرایط شدند؟

شبکه آپتیمیزم در چهارمین ایردراپ جدید خود به معامله‌گرانی پاداش می‌دهد که از بیش از ۲۰۰٬۰۰۰ مجموعه توکن غیرمثلی (NFT) و بخش وب ۳ حمایت کرده‌اند. 

خلاصهٔ خبر

  • در ایردراپ جدید آپتیمیزم ۱۰٬۳۴۳٬۷۵۷.۸۱ توکن آپتیمیزم (OP) به ارزش ۴۰.۸ میلیون دلار توزیع می‌شود.
  • در این ایردراپ ۲۲٬۹۹۸ آدرس واجد شرایط شده‌اند.

به گزارش دبلاک، کیف پول‌هایی در ایردراپ جدید آپتیمیزم واجد شرایط شدند که NFT خود را از ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۰ دی ۱۴۰۱) تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۰ دی ۱۴۰۲) در شبکه اصلی اتریوم یا در شبکه سوپرچین (Superchain) آپتیمیزم ایجاد کردند.  سوپرچین آپتیمیزم از شبکه‌های لایه دومی مثل شبکه بیس (Base) تشکیل شده است. 

تعداد توکن‌های تخصیص‌یافته به هر NFT به تعداد کارمزد و محبوبیت آن بستگی دارد. اگر هزینه گس NFTهای یک کاربر در سوپرچین به ۱ اتریوم برسد، این کاربر ۵٬۰۰۰ توکن OP دریافت می‌کند. اگر هزینه گس او در شبکه اتریوم به ۱ ETH برسد او ۵۰ توکن دریافت خواهد کرد. هر فرد هم نهایتاً ۶٬۰۰۰ توکن آپتیمیزم (به ارزش ۲۳٬۶۴۰ دلار) دریافت می‌کند. اگر کاربران یکی از شرایط زیر را داشته باشند، ایردراپ آن‌ها ۵۰ درصد افزایش می‌یابد:

  • قبل از ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۰ دی ۱۴۰۱) یک قرارداد NFT ایجاد کرده‌ باشند.
  • NFT ایجادشده توسط آن‌ها بعد از ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۰ آبان) منتقل شده باشد.
  • از ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۰ آبان) در سوپرچین فعال باشند.
  • از ۱۴ جولای ۲۰۲۳ (۲۳ تیر) بیشتر از ۰.۰۰۰۵ اتریوم برای انتقال یکی از NFTهای آن‌ها هزینه شده باشد.

پوشش خبرهای مربوط به ایردراپ‌های ارز دیجیتال صرفا جهت آگاه‌سازی مخاطب است و نوبیتکس هیچ توصیه‌ای برای شرکت یا عدم شرکت در این ایردراپ‌ها ندارد. توجه داشته باشید که شرکت در ایردراپ‌های ارز دیجیتال معمولا مستلزم انجام تراکنش و پراخت کارمزد است. بنابراین کاربر باید قبل از شرکت در هرگونه ایردراپی، تمام جوانب و کارمزدهای آن را بررسی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =