اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

چطور در ایردراپ احتمالی پالیگان zkEVM شرکت کنیم؟

ایردراپ احتمالی پالیگان zkEVM مدت‌ها است که توجه معامله‌گران را به خود جلب کرده و بسیاری از افراد با توجه به صحبت‌های بنیان‌گذار این شبکه، امیدوارند که این ایردراپ در سال ۲۰۲۴ انجام شود.

خلاصه خبر

  • کاربران با تراکنش زدن در پالیگان zkEVM و دپ‌های مبتنی بر آن می‌توانند در ایردارپ احتمالی این شبکه شرکت کنند.
  • ایردراپ پالیگان zkEVM ممکن است در سال ۲۰۲۴ انجام شود.

به گزارش ایردراپس، پالیگان zkEVM از فناوری اثبات دانش صفر برای کاهش کارمزد تراکنش‌ها و افزایش توان عملیاتی خود استفاده می‌کند و در عین حال، امنیت لایه اول اتریوم را هم دارد. توسعه‌دهندگان پالیگان zkEVM نسخه بتای شبکه اصلی خود را اخیراً راه‌اندازی کردند و بنیان‌گذار آن در گذشته اعلام کرده بود که ممکن است برای کاربران اولیه این شبکه یک ایردراپ در نظر گرفته‌ شود. کاربران باور دارند هنوز فرصت شرکت در ایردراپ پالیگان zkEVM تمام نشده و افراد می‌توانند با انجام تراکنش‌های منظم در آن واجد شرایط شوند.

متقاضیان این ایردراپ می‌توانند مراحل زیر را طی کنند:

  • به صفحه اصلی پالیگان zkEVM مراجعه کنید.
  • روی «افزودن شبکه به کیف پول» کلیک کنید تا پالیگان zkEVM را به کیف پول خود اضافه کنید.
  • اتریوم، تتر یا USDC خود را از شبکه اصلی اتریوم به پالیگان zkEVM بریج کنید.
  • در صرافی‌های غیرمتمرکز روی پالیگان zkEVM مثل پنکیک سواپ معامله کنید.
  • وجوه خود را از پالیگان zkEVM به شبکه اصلی اتریوم منتقل کنید، چون این کار به عنوان یک تراکنش دیگر در نظر گرفته‌ می‌شود و شانس واجد شرایط شدن برای ایردراپ احتمالی پالیگان zkEVM را افزایش می‌دهد.
  • علاوه بر این، می‌توانید از پالیگان zkEVM به شبکه‌هایی مثل بیس بریج بزنید تا واجد شرایط دریافت چند ایردراپ بالقوه دیگر شوید.
  • در دپ‌های مبتنی بر پالیگان zkEVM فعالیت کنید.

لازم به ذکر است که هیچ ضمانتی برای انجام ایردراپ یا راه‌اندازی توکن اختصاصی پالیگان وجود ندارد.

پوشش خبرهای مربوط به ایردراپ‌های ارز دیجیتال صرفا جهت آگاه‌سازی مخاطب است و نوبیتکس هیچ توصیه‌ای برای شرکت یا عدم شرکت در این ایردراپ‌ها ندارد. توجه داشته باشید که شرکت در ایردراپ‌های ارز دیجیتال معمولا مستلزم انجام تراکنش و پراخت کارمزد است. بنابراین کاربر باید قبل از شرکت در هرگونه ایردراپی، تمام جوانب و کارمزدهای آن را بررسی کند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 3 =