شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

سم بنکمن فرید به ۲۵ سال زندان و ۱۱ میلیارد دلار جریمه محکوم شد

طبق حکم جدید دادگاه آمریکا، سم بنکمن فرید (SBF) باید ۲۵ سال را در زندان بگذراند و ۱۱ میلیارد دلار جریمه بدهد. کارشناسان باور دارند که وکلای او به این حکم اعتراض خواهند کرد.

 خلاصه خبر

  • سم بنکمن فرید به ۲۵ سال زندان محکوم شده است.
  • او علاوه بر این ۱۱ میلیارد دلار جریمه بپردازد.

به گزارش کوین دسک، قاضی لوئیس کاپلان (Lewis Kaplan) اعلام کرد که SBF هرگز به خاطر ارتکاب جنایات وحشتناک خود ابراز پشیمانی نکرده است. علاوه بر این طبق گفته‌های او، تلاش بنکمن فرید برای ایجاد یک شخصیت مثبت و نوع دوست در انظار عمومی، عمدی و ریاکارانه بوده است. او تاکید کرد:

اسم آقای سم بنکمن فرید در حال حاضر در سراسر جهان آلوده شده است اما او همچنان روی حرف‌هایش پافشاری می‌کند.

سم بنکمن فرید در نوامبر ۲۰۲۳ (آبان ۱۴۰۲) در هفت اتهام، متهم شناخته شد و ممکن است درخواست تجدیدنظر برای حکم قاضی کاپلان را به زودی ثبت کند. وکلای او تلاش کردند حکم زندانش را به ۶ سال و نیم کاهش دهند اما موفق نشدند. آن‌ها علاوه بر این سعی کردند با جلب حمایت افراد مختلف و تاکید بر بیماری سم‌ بنکمن فرید، به او کمک کنند.

وزارت دادگستری آمریکا تاکید کرد که ارزش صرافی FTX به ۳۲ میلیارد دلار می‌رسید اما سم بنکمن فرید تمام آن را از دست داد و به همین خاطر مستحق مجازارت شدید است. علاوه بر این دادستان‌های آمریکایی تاکید کردند که او از پول مشتریان FTX سوءاستفاده کرد و از ۸ میلیارد دلار آن برای سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز، خرید املاک و کمک‌های سیاسی استفاده نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شانزده =