اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

حمایت سم بنکمن فرید از سولانا در زندان؛ سرنوشت بنیان‌گذار FTX چه خواهد شد؟

گزارش‌های موجود نشان می‌دهد که سم بنکمن فرید (SBF)، مدیرعامل صرافی ورشکسته‌شده FTX، در زندان روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد. با این حال به نظر می‌رسد او همچنان به حمایت از سولانا ادامه داده و در تلاش است محاکمه خود را کاهش دهد.

خلاصه خبر

  • سم بنکمن فرید به یکی از نگهبانان زندان پیشنهاد کرده است روی سولانا سرمایه‌گذاری کند.
  • او در تلاش است مدت زندان خود را از ۱۰۰ سال به ۵ تا ۶.۵ سال کاهش دهد.

به گزارش کریپتو بریفینگ، یک فرد مطلع اعلام کرده است:

از تابستان گذشته، سم بنکمن فرید در بازداشتگاه متروپولیتن اسکان داده شده و بیشتر وقت خود را صرف پرونده‌اش می‌کند. علاوه بر این در مورد بازار ارزهای دیجیتال با نگهبانان صحبت می‌کند و تاکنون به آن‌ها پیشنهاد کرده است روی سولانا سرمایه‌گذاری کنند.

شایان ذکر است که سم بنکمن فرید همیشه یکی از مدافعان SOL بود و باور داشت که شبکه سولانا با سرعت قابل‌توجه و کارمزد پایین خود می‌تواند جای بلاک چین اتریوم را بگیرد. با این حال بعد از سقوط صرافی FTX، اکوسیستم سولانا با چالش‌های زیادی مواجه شد. ارتباط این شبکه با FTX و احتمال فروش ذخایر SOL آن باعث شد قیمت سولانا به زیر ۱۰ دلار سقوط کند. به همین خاطر شبکه سولانا تلاش کرد از FTX فاصله بگیرد و تاکید کرد که همچنان به توسعه اکوسیستم خود ادامه می‌دهد.

سولانا در این مدت توانست به چند پیشرفت کلیدی دست یابد. این شبکه در ماه ژانویه (دی)، از نسخه دوم تلفن هوشمن خود رونمایی کرد و توانست ۲۵٬۰۰۰ پیش سفارش را به ثبت برساند. بنیاد سولانا اخیراً هم هکاتون جدیدی را با همکاری پروتکل کولوسئوم (Colosseum) آغاز کرده است. با توجه به این تلاش‌ها، قیمت سولانا از دسامبر ۲۰۲۳ (آذر) به بالای ۱۰۰ دلار برگشته است.

سم بنکمن فرید علاوه بر این در تلاش است تا محکومیت خود را کاهش دهد و مدت زندان ۱۱۰ ساله‌اش را به ۵ تا ۶.۵ سال برساند. او برای رسیدن به هدف خود وکلای جدیدی مثل مارک موکاسی (Marc Mukasey) را استخدام کرده و همچنان در تلاش است از طریق والدینش حمایت افراد بیشتری را به دست آورد. به عبارت دیگر، والدین سم بنکمن فرید در تلاش هستند نظر مثبت آشنایان خود از جمله اساتید رشته حقوق را جلب کنند تا آن‌ها شخصیت SBF و نیت غیر مخرب او را تضمین کنند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =