اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

بازار NFT تنسور راه‌اندازی توکن خود را تایید کرد؛ چطور در ایردراپ TNSR واجد شرایط شویم؟

بازار تنسور (Tensor) در شبکه سولانا، شبیه به بازار بلر (Blur) در شبکه اتریوم برای معامله NFTها راه‌اندازی شده‌ است. همان طور که بسیاری از معامله‌گران پیش‌بینی می‌کردند، توکن این پلتفرم قرار است با نماد «TNSR» در آینده راه‌اندازی شود. همین مسئله گمانه‌زنی‌های مربوط به ایردراپ احتمالی آن را تشدید کرده و توجه معامله‌گران را به خود جلب کرده است.

خلاصه خبر

  • بازار NFT تنسور راه‌اندازی توکن بومی پلتفرم خود را تایید کرد.
  • بعضی از معامله‌گران در تلاش هستند با انجام تسک‌های مختلف در ایردراپ احتمالی آن واجد شرایط شوند.

به گزارش کوین دسک، پلتفرم تنسور در روز گذشته تایید کرد که در آینده توکن بومی خود به نام اسم TNSR دلار را راه‌اندازی می‌کند تا هولدرهای آن در تصمیمات حاکمیتی این بازار NFT مشارکت کنند. این پلتفرم اعلام کرده است:

به زودی، پروتکل‌ تنسور با استفاده از توکن TNSR و توسط بنیاد تنسور و جامعه آن اداره می‌شود.

از دسامبر ۲۰۲۳ (آذر) پروژه‌های زیادی در اکوسیستم سولانا توکن‌های خود را راه‌اندازی کردند. هولدرهای این توکن‌ها نه تنها توانستند در تصمیمات حاکمیتی پروتکل‌های آن‌ها فعال باشند، بلکه در ایرداپ آن‌ها هم شرکت داده‌ شدند. علاوه بر این با توجه به اینکه موقعیت تنسور شبیه به موقعیت بازار بلر در شبکه اتریوم است، بسیاری نسبت به ایردراپ توکن بومی آن امیدوار شده‌اند.

مثل بازار بلر، پلتفرم تنسور هم ۳ طرح مختلف برای اعطای امتیاز و پاداش دادن به کاربرانش راه‌اندازی کرده‌‌ است. پس از هر طرح و بر اساس تعداد امتیازاتی که هر کاربر جمع‌آوری می‌کند، باکس‌های مختلف به او داده‌ می‌شود. به نظر می‌رسد کاربران با انجام تسک‌های زیر می‌توانند در این ایردراپ احتمالی واجد شرایط شوند:

  • فهرست کردن NFTها
  • پیشنهاد دادن برای خرید NFTها
  • معرفی تنسور به دوستان خود
  • استیک کردن Tensorians
  • خرید و فروش NFT

با این حال باید توجه داشته باشید که ایردراپ توکن TNSR هنوز به طور کامل تایید نشده است اما با توجه به اینکه پیش‌بینی مربوط به راه‌اندازی این توکن درست بوده، بسیاری از معامله‌گران به شدت به آن امیدوار هستند.

پوشش خبرهای مربوط به ایردراپ‌های ارز دیجیتال صرفا جهت آگاه‌سازی مخاطب است و نوبیتکس هیچ توصیه‌ای برای شرکت یا عدم شرکت در این ایردراپ‌ها ندارد. توجه داشته باشید که شرکت در ایردراپ‌های ارز دیجیتال معمولا مستلزم انجام تراکنش و پراخت کارمزد است. بنابراین کاربر باید قبل از شرکت در هرگونه ایردراپی، تمام جوانب و کارمزدهای آن را بررسی کند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =