اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

پروتکل HAI در آستانه راه‌اندازی شبکه اصلی خود در آپتیمیزم ایردراپ جدیدی را انجام خواهد داد

توسعه‌دهندگان پروتکل HAI اعلام کرده‌اند که ایردراپ خود را در هفته آینده و قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی در آپتیمیزم انجام می‌دهد.

خلاصهٔ خبر

  • پروتکل HAI در ۱۲ فوریه (۱ اسفند) ایردراپ خود را انجام می‌دهد.
  • بیش از ۱۸٬۰۰۰ کیف پول واجد شرایط، ۲۲.۳ درصد از توکن حاکمیت HAI  یعنی KITE را دریافت خواهند کرد.

به گزارش دبلاک، توسعه‌دهند HAI تصمیم گرفته‌اند ۲۲.۳ درصد از توکن حاکمیتی KITE خود را ببین ۱۸٬۰۳۴  کیف پول واجد شرایط توزیع کنند. این ایردراپ در ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن) و قبل از راه‌اندازی HAI در مین نت آپتیمیزم در ۲۰ فوریه (۱ اسفند) انجام می‌شود. کاربران واجد شرایط افرادی هستند که در پروتکل Reflexer یا شبکه آزمایشی HAI استفاده کرده‌اند. علاوه بر این افرادی که در بیش از ۵۰ دلار OP دارند و با مشارکت در تصمیمات حاکمیتی بیشتر از ۱ بار رای‌ داده‌اند، در ایردراپ KITE واجد شرایط می‌شوند.

قیمت استیبل کوین HAI به جای ارزهای فیات، بر اساس دارایی‌های غیرمتمرکز تعیین می‌شود و از استیبل کوین RAI است. RAI نیز یک استیبل کوین مبتنی بر اتریوم است که در پروتکل Reflexer Finance به وجود آمده است. Reflexer به افراد اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتال خود را به عنوان وثیقه‌ای برای مینت کردن RAI سپرده‌گذاری کنند.

لوک همیلتون (Luke Hamilton)، یکی از بنیان‌گذاران اعلام کرد:

با راه‌اندازی HAI در آپتیمیزم تمام مزایای سیستم قوی و انعطاف‌پذیر RAI با سرعت، مقیاس‌پذیری و کاربردهای آپتیمیزم ترکیب می‌شود. در نسل جدید استیبل کوین‌های واقعاً غیرمتمرکز، مکانیسم منحصربه‌فرد HAI نسل بعدی ارزهای غیر متمرکز را ایجاد می‌کند تا در برابر تغییرات اقتصادی و خطاهای انسانی مقاوم باشد.

HAI یک پلتفرم وام‌دهی و دائو هم است. هولدرهای KITE احتمالا تعیین می‌کنند که کدام نوع وثیقه در این پلتفرم گنجانده شده و از چه پارامترهایی استفاده می‌شود. علاوه بر این آن‌ها احتمالاً می‌توانند در مزایده‌های HAI هم شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =