شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تحلیل ارز‌های دیجیتالتحلیل فاندامنتال

بررسی ۳ آلت کوین که در بول ران بعدی به رشد قابل‌توجهی می‌رسند

با رشد بیت کوین بسیاری از معامله‌گران به دنبال ترندهای بعدی بازار ارزهای دیجیتال و آلت کوین‌هایی مثل سولانا هستند که در آینده می‌توانند به رشد خوبی برسند.

خلاصهٔ خبر

  • با رشد بیت کوین و اتریوم، توجه معامله‌گران به بازار آلت کوین‌ها جلب شده است.
  • تحلیلگران باور دارند که سولانا، چین لینک و پولکادات پتانسیل خوبی برای سرمایه‌گذاری دارند.

به گزارش بی‌این کریپتو، برایان کلی (Brian Kelly)، تحلیل مشهور بازار ارزهای دیجیتال، باور دارد که سولانا بهترین انتخاب موجود در بازار آلت کوین‌ها است. طبق گفته‌های او، فناوری و افزایش پذیرش سولانا باعث می‌شود این ارز دیجیتال بتواند از رهبران بازار ارزهای دیجیتال (بیت کوین و اتریوم) پیشی بگیرد و به رشد قابل‌توجهی دست یابد. این تحلیلگر اعلام کرده است:

من قصد دارم به جای بیت کوین و اتریوم روی سولانا تمرکز کنم.

علاوه بر این، چین لینک با ادغام در صندوق ARKB شرکت‌های آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱شیرز (21Shares) توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. هدف از این ادغام این است که صندوق مذکور از فناوری اثبات ذخیره چین لینک برای افزایش شفافیت و امنیت خود استفاده کند. در نتیجه چین لینک به روند دلگرم‌کننده‌ای دست یافته و نشان داده که اعتماد سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است.

البته همکاری‌های استراتژیک چین لینک در این مورد محدود نمی‌شود و توسعه‌دهندگان این شبکه نشان داده‌اند که با تمام توان در تلاش‌اند نقش و اعتبار آن در بازار ارزهای دیجیتال را افزایش دهند.

علاوه بر این، تحلیلگری به اسم «The Motley Fool» هم باور دارد که پولکادات می‌تواند به رشد خوبی برسد. این تحلیلگر روی تمرکز توسعه‌دهندگان بر بهبود قابلیت همکاری و زیرساخت‌های وب ۳ تاکید کرده و باور دارد که رویکرد نوآورانه آن در آینده اینترنت غیرمتمرکز نقش مهمی به دست می‌آورد. The Motley Fool علاوه بر این مسائل، روی این نکته خاطرنشان کرد که پولکادات هنوز از اتریوم و بیت کوین عقب مانده و آن طور که باید، رشد نکرده است.

نمودار قیمت سولانا، چین لینک و پولکادات

در نتیجه به نظر او قیمت پولکادات کم‌تر از ارزش واقعی آن است و با نقش مهم آن در بخش وب ۳ تطابق ندارد. The Motley Fool باور دارد که تمرکز پولکادات بر بهبود قابلیت همکاری و توسعه یک اینترنت غیرمتمرکز خیلی مهم است و این ارز دیجیتال را به یک دارایی با ارزش در بلندمدت تبدیل می‌کند.

استفاده از چنین آلت کوین‌هایی می‌تواند به متنوع‌سازی پورتفوی سرمایه‌گذاران کمک کند. هرچند که بیت کوین و اتریوم رهبران بلامنازع بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شوند؛ سولانا، چین لینک و پولکادات هم پتانسیل خوبی برای آینده دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =