اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

بررسی بزرگ‌ترین توکن آنلاک‌های ماه آینده؛ مراقب این آلت کوین‌ها باشید!

در ماه آینده پروژه‌های بزرگی مثل سویی، آپتوس، منتا نتورک، ایپ کوین و آربیتروم توکن آنلاک خود را انجام می‌دهد. بزرگ‌ترین توکن آنلاک ماه مارس (اسفند) را پروژه آربیتروم انجام می‌دهد و ۲.۲۱۲ میلیارد دلار توکن ARB، معادل ۸۷.۲۰ درصد از عرضه آن را تشکیل می‌دهد.

خلاصه خبر

  • توکن آنلاک پروژه‌های مختلف تاثیر زیادی در نوسانات آن‌ها دارد.
  • در ماه مارس (اسفند) هم توکن آنلاک پروژه‌های سویی، آپتوس، آربیتروم، ایپ کوین، منتا نتورک، پیکسل، IMX و آپتیمیزم انجام می‌شود.

به گزارش آنلاکس، در ماه آینده بسیاری از پروژه‌های فعال در بازار ارزهای دیجیتال توکن آنلاک خود را انجام می‌دهند. به عبارت دقیق‌تر، در ۳ مارس (۱۳ اسفند) پروژه سویی ۳۴.۶۲ میلیون توکن به ارزش ۵۸.۱۵ میلیون دلار را آزاد می‌کند که ۲.۹۷ درصد از عرضه آن را در تشکیل می‌دهد.

علاوه بر این پروژه آپتوس قرار است در ۱۳ مارس (۲۳ اسفند) ۲۴.۸۴ میلیون توکن APT به ارزش ۲۹۰.۱۶ میلیون دلار را عرضه کند که ۶.۷۶ درصد از عرضه آن را تشکیل می‌دهد. پروژه آربیتروم نیز در ۱۶ مارس (۲۶ اسفند) ۱.۱۱ میلیارد توکن ARB به ارزش ۲.۲۱۲ میلیارد دلار را عرضه خواهد کرد که ۸۷.۲۰ درصد از عرضه در گردش آن را تشکیل می‌دهد.

پروژه ایپ کوین نیز قصد دارد در ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) ۱۵.۶ میلیون توکن APE به ارزش ۳۰.۲۷ میلیون دلار را عرضه خواهد کرد که ۲.۶۱ درصد از عرضه در گردش این توکن را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این پروژه‌های منتا نتورک و پیکسل نیز به ترتیب در ۱۹ و ۲۲ مارس (۲۹ اسفند و ۳ فروردین) ۶.۶۷ میلیون توکن MANTA و ۵۴.۳۸ میلیون توکن PIXEL را عرضه خواهند کرد که ۲.۶۶ و ۷.۰۵ درصد از عرضه آن‌ها را تشکیل می‌دهد. در تصویر زیر می‌توانید بقیه توکن آنلاک‌های مهم ماه مارس (اسفند) را مشاهده کنید.

مهم‌ترین توکن آنلاک‌های مارس ۲۰۲۴ (اسفند ۱۴۰۲)

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پانزده =