اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارزهای دیجیتال

تاریخ ادغام فچ ای‌آی، سینگولاریتی نت و اوشن پروتکل مشخص شد

هولدرهای فچ ای‌آی (FET)، سینگولاریتی نت (AGIX) و اوشن پروتکل (OCEAN) با طرح ادغام توکن‌های خود و راه‌اندازی توکن ASI موافقت کردند. مارکت کپ این توکن جدید به ۷.۵ میلیارد دلار می‌رسد و آن را بین ۲۰ ارز برتر بازار قرار می‌دهد.

خلاصه خبر

  • توکن ASI قرار است در ۲۴ مه (۴ خرداد) راه‌اندازی شود.
  • مارکت کپ این توکن جدید به ۷.۵ میلیارد دلار می‌رسد و آن را بین ۲۰ ارز برتر بازار قرار می‌دهد.

به گزارش کوین تلگراف، طبق گزارش‌های موجود، توکن فچ ای‌آی با عرضه ۲.۶ میلیارد واحدی به توکن ASI تبدیل خواهد شد. در همین حال، توکن‌های سینگولاریتی نت و اوشن پروتکل هم تقریباً با نسبت ۰.۴۳ به ۱ به ASI تبدیل می‌شوند. در نتیجه مارکت کپ ASI پس از ادغام مذکور، به ۷.۵ میلیارد دلار می‌رسد. این توکن قرار است در ۲۴ مه (۴ خرداد) راه‌اندازی شود. همايون شيخ (Humayun Sheikh)، رئيس اتحاديه ASI و مدیرعامل فچ ای‌آی، گفته‌ است: 

ماموریت ما این است که یک زیرساخت غیرمتمرکز هوش مصنوعی در مقیاس بزرگ بسازیم و از رویکرد اخلاقی و قابل اعتماد آن مطمئن شویم. ما با ادغام پلتفرم‌های خود، اکوسیستم هوش مصنوعی دموکراتیک‌تر و شفاف‌تر را برای توسعه‌دهندگان و کاربرانمان می‌سازیم.

توکن ASI در حال حاضر سه محصول مجزا را بررسی می‌کند: استقرار هوش مصنوعی در بخش تجاری، مدل‌های یادگیری زبان نمادین عصبی (LLM) و به اشتراک گذاری و استفاده از داده‌های هوش مصنوعی. شیخ در بیانیه‌ خود خاطرنشان کرد:

ما انتظار داریم در کوتاه‌مدت به درآمدزایی هم برسیم. علاوه بر این ما در کوتاه‌مدت روی استقرار محصولات تجاری متعددی تمرکز خواهیم کرد که به بخش هوش مصنوعی جان تازه‌ای می‌بخشند.

توسعه‌دهندگان ASI در نقشه راه آن اعلام کرده‌اند که برای رسیدن به هدف خود، بیش از پیش روی زیرساخت پردازنده گرافیکی (GPU) سرمایه‌گذاری می‌کنند. به همین خاطر فچ ای‌آی در ماه گذشته ۱۰۰ میلیون دلار روی پردازنده‌های گرافیکی Nvidia H200 و H100 و A100 سرمایه‌گذاری کرد. شایان ذکر است دفتر فچ ای‌آی و سینگولاریتی نت به ترتیب در انگلستان و سوئیس قرار دارد. پلتفرم اوشن پروتکل هم در سنگاپور توسعه یافته‌ است. 

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام ایا باید این ۳ارز دیجیتالو داشته باشیم که وقتی ترکیب این ۳عرضه شد اگر رشد قیمت داشت روی خرید ما اثر بذاره من الان سینگولاریتی دارم ولی فت واوشن ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =