شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

استراتژیست ارز دیجیتال: ۵۸ هزار دلار مقاومت مهمی برای بیت کوین است

یک معامله‌گر مشهور که روند صعودی سال قبل را به درستی پیش‌بینی کرده بود، باور دارد که قیمت بیت کوین ممکن است با اصلاح جدیدی مواجه شود.

خلاصهٔ خبر

  • یکی از تحلیلگران مطرح بازار اعلام کرده است که قیمت بیت کوین ممکن است به مقاومت ۵۸٬۰۰۰ دلار برسد.
  • او باور دارد که بهترین فرصت خرید بیت کوین در محدوده ۳۲٬۰۰۰ دلار تا ۳۵٬۰۰۰ دلار به دست می‌آید.

به گزارش دیلی‌هادل، تحلیلگری مشهوری به اسم دون‌آلت (DonAlt) به ۵۷٬۰۰۰ دنبال‌کننده خود در یوتیوب گفته که بیت کوین به منطقه مهمی نزدیک شده است. به نظر او بیت کوین بعد از رسیدن به مقاومت خود در محدوده ۵۸٬۰۰۰ دلار اصلاح می‌کند. این تحلیلگر تاکید کرده است:

به نظر من تنها مقاومت واقع‌بینانه بیت کوین ۵۸٬۰۰۰ دلار است و خیلی هم به آن نزدیک شده است. من فکر می‌کنم این محدوده اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر BTC بتواند به آن برسد، برای مدت بیشتری در سطوح بالا می‌ماند. به نظر من این منطقه بهترین محدوده برای فروش بیت کوین است چون بعد از آن با اصلاح مواجه می‌شود. احتمالا فشار فروش BTC در این جا بلافاصله رشد می‌کند و بعد به ۴۶٬۰۰۰ دلار یا حتی سطوح پایین‌تر می‌رسد. 

نمودار قیمت بیت کوین

این استراتژیست ارزهای دیجیتال خاطرنشان کرد که وقتی به بیت کوین به کف یا اواسط ۳۰٬۰۰۰ دلار رسید، آن را انباشت می‌کند. او ادامه داد:

من فقط در حمایت هفتگی و ماهانه بیت کوین در ۳۲٬۰۰۰ تا ۳۵٬۰۰۰ دلار آن را انباشت می‌کنم. فکر نمی‌کنم BTC به این جا برسد اما اگر رسید، فرصت خرید خیلی خوبی به وجود می‌آید. این منطقه اهمیت زیادی دارد و بیت کوین فقط با یک اصلاحی ۳۰ تا ۴۰ درصدی به آن می‌رسد. پس خرید خیلی خوبی خواهد بود.

شایان ذکر است که قیمت بیت کوین در حال حاضر در محدوده ۵۱٬۷۰۰ دلار قرار دارد. توجه داشته باشید که بیت کوین در مسیر رسیدن به مقاومت مورد نظر دون‌آلت ممکن است باز هم با اصلاح کوچک‌تری مواجه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =