شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

کاردانو از استیبل کوین دلاریِ USDM رونمایی کرد

شبکه کاردانو همیشه به خاطر عدم راه‌اندازی یک استیبل کوین با پشتوانه ارزهای فیات با انتقادات زیادی مواجه می‌شد؛ چراکه بسیاری از تحلیلگران باور داشتند این فقدان، کاربرد ADA در بخش دیفای را محدود می‌کند. با این حال کاردانو در روزهای گذشته از استیبل کوین دلاری USDM رونمایی و خاطرنشان کرد که همچنان به توسعه پروژه هایدرا (Hydra) برای بهبود مقیاس‌پذیری خود ادامه می‌دهد.

خلاصه خبر

  • شبکه کاردانو از استیبل کوین دلاری USDM رونمایی کرد.
  • توسعه‌دهندگان ADA خاطرنشان کردند که همچنان به توسعه پروژه هایدرا ادامه می‌دهند.

به گزارش دیلی‌کوین و کوین تلگراف، شبکه کاردانو در گذشته فقط از استیبل کوین‌های الگوریتمی مثل DJED و iUSD پشتیبانی می‌کرد. با این حال این شبکه بعد از انتقادات فراوان، از اولین استیبل کوینِ مبتنی بر ارز فیات خود رونمایی کرد. به عبارت دقیق‌تر، پلتفرم مهم فایننس (Mehen Finance) در ۱۶ مارس (۲۶ اسفند) رسما خبر مربوط به راه‌اندازی استیبل کوین دلاری کاردانو به اسم USDM را منتشر کرد.

قیمت این استیبل کوین به دلار آمریکا پیوند خورد و عرضه آن به آرامی در هفته‌ آینده انجام خواهد شد. بسیاری از تحلیلگران باور دارند که راه‌اندازی استیبل کوین USDM اهمیت زیادی دارد و در تقویت نقش ADA در بخش دیفای موثر خواهد بود.

این استیبل‌کوین ابتدا در ۱۷ ایالت آمریکا در دسترس خواهد بود و در بزرگ‌ترین صرافی غیرمتمرکز کاردانو، یعنی مین‌سواپ (MinSwap) و پلتفرم «Genius Yield» عرضه خواهد شد. علاوه بر این اخیراً اخبار و شایعاتی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که ادعا می‌کنند کاردانو دیگر به توسعه پلتفرم هایدرا نمی‌پردازد. این پلتفرم در مه ۲۰۲۳ (اردیبهشت) به عنوان بخش مهمی از نقشه راه کاردانو راه‌اندازی شد تا به توسعه و گسترش آن بپردازد. به همین خاطر اخبار و شایعات مذکور بسیاری از هولدرهای ADA را نگران کرد. با این حال چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان‌گذار ADA، در واکنش به این شایعات اعلام کرد:

من ویدیو‌هایی را دیدم که ادعا می‌کنند هایدرا رها شده است. این ویدیوها فاد خالص هستند. تیم کاردانو هرگز به این خوبی نبوده و انگیزه و جامعه فوق‌العاده‌ای دارد. به زودی داده‌های بیشتری از پیشرفت این پروتکل منتشر می‌شود. اگر درباره هایدرا کنجکاو شده‌اید، به وب سایت آن مراجعه کنید.

توییت چارلز هاسکینسون درباره هایدرا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + بیست =