تحلیل ارز‌های دیجیتالتحلیل تکنیکال

در چه صورتی قیمت بیت کوین دوباره به ۶۵٬۰۰۰ دلار می‌رسد؟ تحلیل‌گر بیت کوین پاسخ می‌دهد

تون ویز، معامله‌گر مشهور و از تحلیل‌گران مطرح بیت کوین اعلام کرد که اگر بیت کوین بتواند از مقاومت مهم خود عبور کند، روند آن صعودی می‌شود.

خلاصهٔ تحلیل

  • یک تحلیلگر مشهور اعلام کرده است که بسته شدن کندل روزانه بیت کوین در بالای ۴۳٬۵۰۰ دلار اولین سیگنال صعودی این ارز دیجیتال خواهد بود.
  • طبق گفته‌های او، بین قیمت ۵۰٬۰۰۰ دلار تا مقاومت ۶۵٬۰۰۰ دلار مقاومتی وجود ندارد.

به گزارش دیلی هادل، معامله‌گر مشهوری به اسم تون ویز (Tone Vays) به ۱۲۲٬۰۰۰ دنبال‌کننده خود در یوتیوب گفته است که بیت کوین در رنج بسیار محکمی قرار دارد اما اگر مقاومت مورد نظر او شکسته شود، می‌تواند به هدف ۴۸٬۰۰۰ دلار برسد. او تاکید کرده است:

اگر همه چیز خوب پیش برود، بیت کوین به زودی رشد می‌کند و به بالای رنج خود (۴۸٬۰۰۰ دلار) بر می‌گردد. سپس هم تا پایین رنج خود در ۴۰٬۰۰۰ دلار اصلاح می‌کند، بعضی از معامله‌گرها به فروش بیت کوین روی می‌آورند، این ارز دیجیتال میانگین متحرک ۱۲۸ روزه‌اش را آزمایش می‌کند و بعد هم دوباره رشد می‌کند. یا اینکه ممکن است به فاز تثبیت خود ادامه دهد و بگذارد میانگین متحرک ۱۲۸ روزه همگام شود.

نمودار قیمت بیت کوین

به گفته این تحلیلگر، وقتی کندل روزانه بیت کوین در بالای ۴۳٬۵۰۰ دلار بسته شود؛ نظریه صعودی او آغاز می‌گردد؛ زیرا این امر نشان می‌دهد که BTC از رنج معاملاتی خود خارج خواهد شد.

در اواخر دسامبر (آذر)، ویز اعلام کرد که اگر بیت کوین به بالای ۵۰٬۰۰۰ دلار برسد؛ احتمالاً رالی قوی را شروع می‌کند. طبق گفته‌های او، معامله‌گران خنثی بعد از این اتفاق به رشد آن کمک خواهند کرد. ویز خاطرنشان کرد:

بعد از رسیدن به ۵۰٬۰۰۰ دلار، بیت کوین دیگر باید با مقاومت ۶۵٬۰۰۰ دلار روبه‌رو شود. به نظر من اگر بیت کوین در بالای ۵۰٬۰۰۰ دلار وارد فاز تثبیت شود، فوموی بازار از بین می‌رود و همه با عجله وارد بازار می‌شوند.

شایان ذکر است که قیمت بیت کوین در حال حاضر در محدوده ۴۳٬۱۵۰ دلار قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =