شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

بول ران بازار ارزهای دیجیتال تا کی ادامه دارد؟ بررسی نظر یک تحلیلگر مطرح

تحلیلگر مشهوری به اسم رکت کپیتال (Rekt Capital) باور دارد که قیمت بیت کوین در اواسط سپتامبر تا اواسط اکتبر ۲۰۲۵ (شهریور تا مهر ۱۴۰۴) به سقف خود می‌رسد و در این تاریخ بول ران آن به پایان خواهد رسید. علاوه بر این او باور دارد قیمت BTC قبل از هاوینگ آن کاهش می‌یابد اما رشد میم کوین‌ها هنوز به پایان نرسیده‌ است.

خلاصه خبر

  • رکت کپیتال باور دارد که بیت کوین ۵۱۸ تا ۵۴۶ روز بعد از هاوینگ خود به سقف چرخه صعودی فعلی می‌رسد.
  • علاوه بر این به نظر او میم کوین‌ها نقش مهمی در چرخه‌های جریان پول دارند.

به گزارش دیلی‌هادل، رکت کپیتال به ۴۱۱٬۷۰۰ دنبال‌کننده خود در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) اعلام کرد:

اگر تاریخ تکرار شود، قیمت بیت کوین ممکن است ۵۱۸ تا ۵۴۶ روز بعد از هاوینگ، یعنی در اواسط سپتامبر یا اواسط اکتبر ۲۰۲۵ (شهریور تا مهر ۱۴۰۴) به سقف خود برسد.

نمودار هفتگی قیمت بیت کوین

این تحلیلگر علاوه بر این هشدار داد که بیت کوین در حال حاضر بر اساس روند تاریخی خود در رالیِ پیش از هاوینگ قرار دارد. با این حال طبق گفته‌های او، BTC معمولاً درست قبل از رویداد هاوینگ خود به طور ناگهانی سقوط می‌کند. شایان ذکر است که هاوینگ بعدی BTC احتمالاً در ۲۰ آوریل (۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) اجرا می‌شود. رکت کپیتال تاکید کرد:

بیت کوین کاملاً در مرحله رالیِ پیش از هاوینگ قرار دارد اما به شدت به مرحله اصلاحِ پیش از هاوینگ خود نزدیک شده است.

نمودار هفتگی BTC

علاوه بر این او پیش‌بینی کرد که قیمت شیبا اینو دوباره به بالاترین حد خود می‌رسد، اما این اتفاق بعد از یک دوره انباشت رخ می‌دهد. این تحلیلگر خاطرنشان کرد:

شیبا اینو با گذشت زمان دوباره به سقف خود می‌رسد تا الگوی U شکل خود را تکمیل کند. اکنون باید دید که انباشت بعدی SHIB در محدوده ۰.۰۰۰۰۳۳۲۸۵ دلار تا ۰..۰۰۰۰۴۷۳۴۸ دلار رخ می‌دهد یا محدوده ۰.۰۰۰۰۲۲۱۳۷۱ دلار تا ۰.۰۰۰۰۲۶۰۴۱ دلار؟

نمودار ماهانه شیبا اینو

او علاوه بر این باور دارد که بقیه میم کوین‌ها هم می‌توانند رشد کنند. این تحلیلگر تاکید کرد:

میم کوین‌ها همیشه در بازارهای گاوی به شدت رشد می‌کنند. روانشناسی بازار هیچ وقت تغییر نمی‌کند. میم کوین‌ها همیشه نقش مهمی در چرخه‌های جریان پول دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 17 =