اخبار ارزهای دیجیتالسایر اخبار

تاریخ عرضه نات کوین مشخص شد

توسعه‌دهندگان نات کوین قصد داشتند هم‌زمان با هاوینگ بیت کوین‌ در ۲۰ آوریل (۱ اردیبهشت) توکن NOT را راه‌اندازی کنند. با این حال آن‌ها در هفته گذشته اعلام کردند که این زمان‌بندی تغییر کرده است.

خلاصه خبر

  • توسعه‌دهندگان نات‌ کوین پس از مدتی به این نتیجه رسیدند که برای اطمینان از راه‌اندازی NOT به زمان بیشتری نیاز دارند.
  • طبق توضیحات یکی از بنیان‌گذاران این بازی تلگرامی، آن‌ها ممکن است توکن NOT را تا اواخر آوریل (۱۱ اردیبهشت) راه‌اندازی کنند.

به گزارش دی‌کریپت، ساشا پلوترنوف (Sasha Plotvinov)، بنیانگذار «Open Builders» و یکی از توسعه‌دهندگان نات‌ کوین، در روزهای گذشته در کنفرانس «Token 2049» در دبی حاضر شد و درباره زمان راه‌اندازی NOT صحبت کرد. او در ابتدا اعلام کرد که وقتی توسعه‌دهندگان NOT تاریخ ۲۰ آوریل (۱ اردیبهشت) را مشخص کردند؛ فقط ۳ هفته زمان داشتند.

با این حال توسعه‌دهندگان نات کوین پس از مدتی به این نتیجه رسیدند که برای اطمینان از راه‌اندازی NOT به زمان بیشتری نیاز دارند چراکه باید توکن مذکور را بین ۳۵ میلیون بازیکن توزیع کنند. پلوترنوف ادامه داد:

ما متوجه شدیم که مدیریت فعالیت حدود ۳۵ میلیون نفر در یک شبکه بلاک چینی کار واقعاً بسیار چالش‌برانگیزی است. ما باید مطمئن شویم که هیچ چیز خراب نمی‌شود و شبکه بلاک چینی، زیرساخت‌ها، کیف پول‌ها و چیزهای دیگر همه به خوبی کار می‌کنند. 

او سپس خاطرنشان کرد که خراب شدن هر یک از این بخش‌ها می‌تواند حقوق بسیاری از بازیکنن نات‌ کوین را پایمال کند. پلوترنوف ادامه داد: 

شما نمی‌توانید کاربران را محدود کنید. نمی‌توانید به برخی از افراد اجازه بدهید توکن خود ایجاد کنند و بعد به بقیه بگویید که صبر کنند تا همه چیز دوباره شروع به کار کند. ما متوجه شدیم که قبل از فهرست شدن NOT باید کارهای زیادی انجام دهیم تا مشکلی پیش نیاید.

او توضیح داد که توسعه‌دهندگان نات کوین اکنون به راه‌حل ایده‌آلی رسیده‌اند و فکر می‌کنند که توکن NOT احتمالاً تا اواخر آوریل (۱۱ اردیبهشت) راه‌اندازی می‌شود. با این حال پلوترنوف خاطرنشان کرد که این تاریخ هم در صورت نیاز ممکن است تغییر کند. او سپس ادامه داد:

از نظر ما، اواخر آوریل زمان بسیار خوبی است. اما خب من واقعاً اهمیتی نمی‌دهم که این تاریخ را هم کمی به تعویق بیندازیم. هرچه آمادگی بیشتری داشته باشیم، بهتر است. فکر نمی‌کنم بقیه هم بخواهند عجله کنیم.

شایان ذکر است که نات کوین در شبکه TON راه‌اندازی می‌شود و این اتفاق مطمئناً یکی از بزر‌گ‌ترین آزمایش‌های بلاک چین TON خواهد بود. پلوترنوف در انتهای صحبت‌های خود خاطرنشان کرد که توسعه‌دهندگان این بازی تلگرامی در این مدت چیزهای زیادی یاد گرفته‌اند و در حال حاضر برای یک صعود و جهش بزرگ آماده هستند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. ماهم امیدواریم که تیم پشتیبانی ناتکوین به نتایج خوبی برسن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نوزده =