اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

رشد ۲۰ درصدی قیمت ورلد کوین و سود ۲ میلیون دلاری یک نهنگ

قیمت ورلد کوین (WLD) در روز گذشته در مدت کوتاهی بیش از ۲۰ درصد رشد کرد.

خلاصهٔ خبر

  • توکن ورلد کوین توسط سم آلتمن (Sam Altman) و شرکت اوپن‌ای‌آی (OpenAI) راه‌اندازی شده و به نظر می‌رسد راه‌اندازی مدل هوش مصنوعی سورا (Sora) در آن موثر بوده است.
  • با رشد قیمت ورلد کوین یک نهنگ تنها دو روز بیش از ۲ میلیون دلار سود کرد.

به گزارش یوتودی، گزارش‌ جدید پلتفرم «Spot On Chain» نشان می‌دهد که با رشد ۲۰ درصدی قیمت ورلد کوین یک نهنگ ۲ میلیون دلار سود کرد. شایان ذکر است که این نهنگ تنها در ۲ روز به چنین سودی رسید و کیف پول او تحت عنوان «0x0007» شناخته می‌شود.

به عبارت دقیق‌تر، نهنگ مذکور ابتدا ۲.۱۵ میلیون ورلد کوین را به طور میانگین با قیمت ۲.۷۸ دلار (به ارزش ۵.۸۲ میلیون دلار) از صرافی بایننس خریداری کرد. با این حال ارزش سرمایه او در حال حاضر به بیش از میلیون دلار رسیده است.

پروژه ورلد کوین توسط سم آلتمن تاسیس شده است که خالق چت‌ جی‌پی‌تی (ChatGPT) و مدل هوش مصنوعی جدید سورا نیز هست. قیمت توکن ورود کوین در هفته گذشته حدود ۶۰ درصد رشد کرده و حجم معاملات هم در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی ۵۳ درصدی به بیش از ۲۲۰۴ میلیون دلار رسیده است. این رشد چشمگیر نشان می‌دهد که علاقه و اعتماد سرمایه‌گذاران به پروژه ورلد کوین‌ها افزایش یافته است. مارکت کپ ورلد کوین هم با رشدی ۲۲ درصدی به بیش از ۵۰۸ میلیون دلار رسیده است.

ورلد کوین در حال حاضر بیستمین ارز دیجیتال برتر بازار از نظر مارکت کپ محسوب می‌شود. تحولات اخیر ورلد کوین و توکن WLD آن، ماهیت پویا و غیرقابل پیش‌بینی بازار ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند. با این حال سرمایه‌گذاران و تحلیلگران تلاش می‌کنند از نزدیک روند این ارز دیجیتال را بررسی کرده و آینده آن را پیش‌بینی کنند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 14 =