شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

جزئیات ایردراپ ورم هول منتشر شد؛ چه کسانی برای ایردراپ توکن W واجد شرایط شدند؟

پروتکل کراس چین ورم هول (Wormhole) در روز چهارشنبه اعلام کرد که ایردراپ بیش از ۶۱۷ میلیون توکن W را برای کاربران برنامه‌های غیرمتمرکز و اعضای جامعه خود انجام خواهد داد. اسنپ شایت این ایردراپ ۱ ماه پیش گرفته‌ شده‌ و حدود ۴۰۰٬۰۰۰ کیف پول در آن واجد شرایط شده‌اند.

خلاصه خبر

  • پروتکل ورم هول قصد دارد ایردراپ بیش از ۶۱ میلیون توکن W را انجام دهد.
  • اسنپ شات این ایردراپ گرفته‌ شده‌ و افرادی در آن واجد شرایط شده‌اند که با اکوسیستم ورم هول در ارتباط بوده‌اند.

به گزارش دبلاک، پروتکل ورم هول اعلام کرده است:

ایردراپ وروم هول برای پاداش دادن به کاربران و توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیمرمتمرکز و همچنین افرادی انجام می‌شود که نقش مهمی در توسعه و تعاملات این پروتکل داشته‌اند.

در این ایردراپ حدود ۶ درصد از عرضه ۱۰ میلیارد واحدیِ توکن W توزیع خواهد شد. علاوه بر این ایردراپ مذکور تقریباً ۴۰۰٬۰۰۰ کیف پول را در بر می‌گیرد و ۵۰۰ میلیون توکن را بین افرادی توزیع می‌کند که از برنامه‌های اکوسیستم ورم هول در بیش از ۳۰ بلاک چین متصل به آن استفاده کرده‌اند. ورم هول ۱۱۷ میلیون توکن را هم بین کاربران انجمن‌هایی مثل انجمن دیسکورد (Discord)، جوامع مختلف NFT، انجمن «Monad» و استیکرهای Pyth توزیع خواهد کرد.

شایان ذکر است که عرضه در گردش توکن W در ابتدا ۱.۸ میلیارد واحد خواهد بود و کل عرضه ۱۰ میلیارد واحدی آن در نهایت بین گره‌ها (یا نودها)، اعضای جامعه، تیم توسعه‌دهنده، سرمایه‌گذاران استراتژیک و خزانه ورم هول توزیع می‌شود. اسنپ شات ایردراپ توکن W هم در ۶ فوریه (۱۷ بهمن) گرفته‌ شده‌ تا بر اساس مدت زمان استفاده از آن، حجم تراکنش‌ها و فعالیت در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز به کاربرانش پاداش دهد.

پوشش خبرهای مربوط به ایردراپ‌های ارز دیجیتال صرفا جهت آگاه‌سازی مخاطب است و نوبیتکس هیچ توصیه‌ای برای شرکت یا عدم شرکت در این ایردراپ‌ها ندارد. توجه داشته باشید که شرکت در ایردراپ‌های ارز دیجیتال معمولا مستلزم انجام تراکنش و پراخت کارمزد است. بنابراین کاربر باید قبل از شرکت در هرگونه ایردراپی، تمام جوانب و کارمزدهای آن را بررسی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 9 =