اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

ایردراپ و عرضه‌ی توکن نات کوین به زودی انجام می‌شود

بازی تلگرامی نات کوین (Notcoin) که تنها در ۲۵ روز به ۲۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دست یافته است، چند ساعت قبل عرضه توکن NOT را تایید کرد.

خلاصه خبر

  • بازی نات کوین تایید کرده است که به زودی توکن NOT خود را عرضه می‌کند.
  • بعد از مینت NOT بخشی از عرضه آن سوزانده می‌شود و دیگر هیچ توکن جدیدی به گردش آن اضافه نمی‌شود.

تیم توسعه‌دهنده نات کوین در اطلاعیه جدیدی در کانال تلگرامی خود اعلام کردند که مینت یا ضرب توکن NOT در هفته‌های آینده شروع می‌شود. آن‌ها ابتدا با اشاره به رشد چشمگیر این بازی خاطرنشان کردند:

۲۰ میلیون نفر در ۲۶ روز به نات کوین پیوستند. چطور چنین چیزی ممکن شده است؟ تعداد کاربران فعال ماهانه اسپن (Stepn) و اکسی اینفینتی (Axie Infinity) در اوج خود به ترتیب به ۷۰۰ هزار و ۲ الی ۳ میلیون نفر رسیده بود. ۲۰ درصد از مشترکان سرویس پریمیوم تلگرام (حدود ۱ میلیون نفر یا بیشتر) نات کوین بازی می‌کنند. نات کوین هیچ محدودیت و قانونی ندارد و فقط برای سرمایه‌گذاری راه‌اندازی شده است.

توسعه‌دهندگان سپس با تایید عرضه NOT ادامه دادند:

NOT تا چند هفته دیگر مینت می‌شود و قرار نیست از طرح‌های مزخرفی مثل پیش فروش استفاه کند. سعی کنید قیمت لیست شدن آن را حدس بزنید! تعداد توکن‌های هولدشده هر بازیکن اهمیت زیادی دارد و لیگ و فعالیت آن‌‌ها هم مهم است. بعد از این اتفاق بخشی از عرضه NOT به تدریج سوزانده می‌شود، هیچ توکن جدیدی به گردش آن اضافه نمی‌شود اما استخراج این ارز دیجیتال از طریق استخرها ادامه می‌یابد. ربات‌ها هم در پایان بازی از بین خواهند رفت.

نات کوین تاکنون اطلاعات بیشتری درباره اقتصاد توکنی NOT منتشر نکرده است و علاقه‌مندان به ایردراپ آن باید منتظر اطلاعیه‌های بیشتر بمانند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =