اخبار ارز دیجیتال

جهش میلیونرهای بیت‌کوین: افزایش 237 درصدی در سال 2023!

بیش از 81000 کیف پول اکنون بیش از 1 میلیون دلار بیت‌کوین دارند. تایید ETF اسپات ممکن است باعث افزایش قیمت شود.

خلاصه‌ی خبر

  • اکنون 81925 کیف پول دارای بیش از 1 میلیون دلار بیت‌کوین هستند که افزایش 237 درصدی در سال 2023 را نشان می‌دهد.
  • هول‌کوینرها (Wholecoiners) -کسانی که حداقل 1 بیت‌کوین کامل دارند- در سال 2023 با 4% افزایش به 1,018,015 آدرس رسید.
  • بیت‌کوین 37100 دلار است که در یک ماه 38% افزایش یافته است.

میلیونرهای بیتکوین در سال 2023 سه برابر شده‌اند!

در حال حاضر بیش از 81000 کیف پول وجود دارد که در آن‌ها 1 میلیون دلار یا بیشتر بیت‌کوین نگهداری می‌شود. این میزان رشد خیره‌کننده‌ی 237 درصدی را در سال جاری نشان می‌دهد. این افزایش شدید، همانطور که توسط BitInfoCharts گزارش شده، روند صعودی قابل توجهی را در کیف پول‌های میلیونر نشان می‌دهد که در ابتدای سال به 23795 رسیده بود. این افزایش فقط توسط کاربران هدایت نمی‌شود. بسیاری از آدرس‌های میلیونر متعلق به صرافی‌ها و موسسات مالی هستند.

هول‌کوینرها و حرکت قیمت

تعداد “هول‌کوینر‌ها” -کیف‌پول‌هایی با حداقل ۱ بیت‌کوین- با 4% افزایش از ژانویه به ۱٬۰۱۸٬۰۱۵ آدرس رسیده است. در میان فراز و نشیب‌های بازار، داده‌ها روند انباشت قوی را نشان می‌دهد، به‌ویژه از آوریل تا دسامبر سال گذشته. ارزش فعلی بیت‌کوین در حوالی 37100 دلار، نشان‌دهنده‌ی افزایش 38 درصدی در ماه گذشته است. این رشد قیمت به افزایش اشتیاق برای محصولات ETF نسبت داده می‌شود.

گمانه‌زنی‌های تایید ETF

تحلیل‌گران بلومبرگ پیش‌بینی می‌کنند که به احتمال 90% تا 10 ژانویه تأییدیه ETF اسپات بیت‌کوین صادر می‌شود. در حالی که بسیاری انتظار افزایش قیمت قابل توجهی دارند، بدبینانی مانند تینا تنگ، تحلیلگر CMC Markets استدلال می‌کنند که کاستی‌های اساسی در بیت‌کوین و چشم‌انداز کلان ممکن است مانع از روند صعودی پایدار، حتی با تایید ETF شود.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =