اخبار ارز دیجیتال

بیش از 80% کیف پول‌های بیت‌کوین اکنون در سود هستند

80% از کیف پول‌های بیت‌کوین اکنون سودآور هستند. این مساله یادآور دوره‌ی قبل از رشد سال 2021 است. انباشت نهادی در حال افزایش است که می‌تواند نشان‌دهنده‌ی یک روند صعودی باشد.

خلاصه‌ی خبر

  • بیش از 80% از کیف پول‌های بیت‌کوین در حال حاضر سود دارند که بالاترین میزان از دسامبر 2021 است.
  • افزایش قابل توجه در انباشت‌های سازمانی در کیف پول‌هایی با 1000 بیت‌کوین یا بیشتر دیده می‌شود.
  • نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) 180روزه‌ی بیت‌کوین 24% است که نشان‌دهنده‌ی سود احتمالی بیش از 20% برای دارندگان است.

نشانه‌های صعودی؟

داده‌های اخیر، یک نقطه‌ی عطف قابل توجه برای بیت‌کوین را نشان می‌دهد. بیش از ۸۰% کیف‌پول‌های بیت‌کوین اکنون سودآور هستند و به سطوحی رسیده‌اند که از دسامبر ۲۰۲۱ مشاهده نشده بود. این افزایش بازتاب روندهای پیش از دوره‌ی صعودی ۲۰۲۰–۲۱ است و می‌تواند نشان‌دهنده‌ی بازار صعودی احتمالی در آینده است.

پویایی قیمت اسپات و انباشت نهادی

افزایش سودآوری، با قیمت‌های لحظه‌ای مطلوب در زمانی که اکثر کیف پول‌ها معامله می‌کنند مرتبط است. کیف پول‌های با 1000 بیت‌کوین یا بیشتر، افزایش قابل توجهی در انباشت سازمانی نشان می‌دهند که چشم‌انداز مثبت را تقویت می‌کند.

عملکرد یک‌ساله‌ی بیت‌کوین

تجزیه و تحلیل عملکرد بیت‌کوین از یک سال گذشته تا به امروز، یک مسیر امیدوارکننده را نشان می‌دهد. با شروع سال با قیمت 16000 دلار، بیت‌کوین با افزایش مداوم به 22000 دلار و سپس به 26000 دلار رسید. ارزش معاملات فعلی بیش از 38000 دلار نشان‌دهنده‌ی افزایش قابل توجه 3 درصدی در 48 ساعت گذشته است که ارزش آن را از ابتدای سال دو برابر کرده است. روند صعودی ادامه‌دار، با حمایت شاخص قدرت نسبی (RSI) قدرتمند در حوالی 65، نشان‌دهنده‌ی یک روند صعودی قوی احتمالی، نزدیک به منطقه‌ی اشباع خرید است.

روند سودآوری بلندمدت

بررسی MVRV یا نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی 180 روزه‌ی بیت‌کوین داده‌های سودآوری را تأیید می‌کند. نمودار MVRV از 20 اکتبر به طور مداوم بالای صفر باقی مانده و در حال حاضر در 24٪ ایستاده است. این نشان می‌دهد که فروش با قیمت فعلی بازار، سودی بیش از 20% به همراه خواهد داشت.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 20 =