شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

همکاری PancakeSwap و Google Cloud

پلتفرم تجاری غیرمتمرکز PancakeSwap با Google Cloud همکاری می‌کند تا زیرساخت خود را بهبود بخشد و در دسترس بودن را تضمین کند. این مشارکت ارزش توکن اصلی PancakeSwap یعنی CAKE را تا 3.9% در عرض 24 ساعت افزایش داد.

خلاصه‌ی خبر

  • پلت فرم تجاری غیرمتمرکزPancakeSwap ، با Google Cloud همکاری کرده است تا از در دسترس بودن و قابلیت اطمینان زیرساخت آن اطمینان حاصل کند.
  • راه حل PreditKube Dysnix به PancakeSwap کمک کرد تا جهش‌های ترافیکی را به طور دقیق پیش‌بینی کند و مقیاس‌بندی بالا و پایین گره‌های بلاک‌چین را پیش از موعد برای مدیریت افزایش ترافیک پیش‌بینی شده خودکار کند.
  • رمز بومی PancakeSwap یعنی CAKE، پس از اعلام همکاری خود با Google Cloud، طی 24 ساعت گذشته 3.9% افزایش ارزش داشته است.

شراکت PancakeSwap با Google Cloud برای زیرساخت‌های پیشرفته

پلتفرم تجاری غیرمتمرکز  PancakeSwap، با Google Cloud همکاری کرده است تا زیرساخت خود را بهینه کند و در دسترس بودن ثابت را تضمین کند. تقاضای روزافزون به تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) نیازمند پلتفرمی است که استفاده از آن آسان باشد و امکان داد و ستد دارایی‌ها مستقیماً بدون واسطه را برای کاربران فراهم کند.

مقیاس‌بندی و پیش‌بینی افزایش ترافیک

PancakeSwap برای مدیریت مؤثر افزایش ترافیک پیش‌بینی‌شده و نوسان درخواست‌های کاربران، از راه‌حل PreditKube Dysnix با استفاده از Google Kubernetes Engine استفاده می‌کند. PreditKube به طور دقیق بیش از 90٪ از جهش‌های ترافیک را پیش‌بینی می‌کند و مقیاس‌بندی بالا و پایین گره‌های بلاک‌چین را خودکار می‌کند. در نتیجه، PancakeSwap مقیاس‌پذیری بالایی را حفظ می‌کند و به زمان آپ‌تایم 99.99٪ دست می‌یابد و در عین حال هزینه‌های زیرساخت را تا بیش از 30٪ کاهش می‌دهد.

ایمن‌سازی قراردادهای هوشمند و گسترش خدمات

اطمینان از امنیت قراردادهای هوشمند برای هر پلتفرم تجاری بسیار مهم است و PancakeSwap با همکاری با شرکت‌های حساب‌رسی و استفاده از Cloud Armor برای محافظت از داده‌های حساس، این چالش را برطرف می‌کند. با تضمین قراردادها، PancakeSwap قصد دارد خدمات خود را با افزودن زنجیره‌های بیشتر و کاوش در قلمرو توکن‌های غیرمثلی(NFT) گسترش دهد. علاوه بر این، PancakeSwap با استفاده از BigQuery قصد دارد داده‌های پیچیده را ساده کرده و تجربه‌ی تجارت کاربران را بهبود بخشد و تجارت بلاک‌چین را برای همه در دسترس قرار دهد.

افزایش قیمت توکن CAKE به دنبال مشارکت Google Cloud

رمز بومی PancakeSwap یعنی CAKE، پس از اعلام همکاری خود با Google Cloud، در عرض 24 ساعت 3.9% افزایش قیمت را تجربه کرده است. این توکن در حال حاضر با قیمت 1.517 دلار معامله می‌شود. این مشارکت به خروج CAKE از فاز محدود شده کمک شایانی می‌کند. با این وجود حال، اکنون با سطح مقاومت قابل توجهی در 1.525 دلار روبرو است که از 6 جولای تاکنون شکسته نشده است.

ارزش بازار و چشم‌انداز درآمد

ارزش بازار PancakeSwap (در گردش) در حال حاضر 327.94 میلیون دلار است که نشان‌دهنده‌ی کاهش 1.10 درصدی در 24 ساعت گذشته است. در همین حال، ارزش بازار کاملاً رقیق‌شده‌ی آن 1.13 میلیارد دلار است که کاهش 5.73 درصدی را نشان می‌دهد. داده‌های درآمد از Token Terminal نشان‌دهنده‌ی کاهش 31.55 درصدی در 30 روز گذشته با درآمد 1.41 میلیون دلاری است. درآمد سالانه نیز با کاهش 39.79 درصدی به 17.11 میلیون دلار رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =