اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

پیتر برنت: یک الگوی قدیمی باعث می‌شود معامله‌گرهای تازه‌کار بیت کوین ضرر کنند

پیتر برنت (Peter Brandt)، معامله‌گر مشهور بازار ارزهای دیجیتال، در صحبت‌های اخیر خود به الگویی اشاره کرده است که در رالی‌های بزرگ بیت کوین ظاهر می‌شود.

خلاصهٔ خبر

  • طبق گفته‌های برنت، الگوی بیت کوین از هامب (Hump)، اسلامپ (Slump)، پامپ (Pump) و دامپ (Dump) تشکیل می‌شود و به اختصار «HSPD» نام دارد.
  • این تحلیلگر خاطرنشان کرده است که HSPD باعث می‌شود روند بیت کوین سالم بماند و بارها در بول ران‌های قبلی تکرار شده است.

پیتر برنت در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) اعلام کرده است:

الگوی قدیمی HSPD به بازار برگشته است. این الگو باعث می‌شود معامله‌گرهای ساده‌لوح پول خود را از دست بدهند. اگر بول ران‌های قبلی بیت کوین را مطالعه کنید، متوجه می‌شوید که HSPD بارها تکرار شده است. معامله‌گرهای ساده‌لوح به خاطر فومو خرید خود را در پامپ انجام می‌دهند و توکن‌هایشان را در دامپ می‌فرشند. با این حال HSPD رالی بیت کوین را سالم نگه می‌دارد. حالا باید ببینیم که باز هم تکرار می‌شود یا خیر.

Peter Brandt Highlights Bitcoin Price Pattern Key to Keeping BTC's Bull Trend Healthy

برنت مدت‌ها است که تحلیل خود از قیمت بیت کوین را منتشر می‌کند و پیش‌بینی‌های صعودی زیادی داشته است. او در ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) اعلام کرد:

به نظر من بیت کوین در بلندمدت رشد می‌کند چون با نابودی ارزهای فیات، BTC بهترین گزینه موجود برای ذخیره ارزش است.

برنت در ۶ ژانویه (۱۶ دی) هم اعلام کرده بود:

من فکر می‌کنم بیت کوین بهترین ابزار برای ذخیره ارزش است و هنوز فرصت‌های زیادی دارد. به نظر من بقیه ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم ارزشی ندارند.

با این حال، برنت در مورد تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین گفت:

هیجان پیرامون هاوینگ بیت کوین عملاً هیچ دلیل منطقی ندارد. هاوینگ بیت کوین موقتاً بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد اما اگر حجم معاملات این ارز دیجیتال را در نظر بگیریم، تاثیر چندانی روی کاهش عرضه BTC ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =