شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

افزایش گمانه‌زنی‌ها با انتقال 60 میلیون XRP به کیف‌پول ناشناخته توسط ریپل

در جریان افزایش قیمت، ریپل 60 میلیون XRP را به یک کیف پول ناشناخته منتقل کرد. این افزایش قیمت بعداً اصلاح شد و سؤالاتی در مورد قصد و نیت ریپل از این حرکت ایجاد کرد.

خلاصه‌ی خبر

  • 60 میلیون XRP (به ارزش 42,831,410 دلار) از ریپل به یک کیف پول ناشناس منتقل شد.
  • قبل از یک اصلاح جزئی که منجر به کاهش 11 درصدی شد، این توکن با 0.7324 دلار به اوج خود رسید.
  • Bithomp تأیید می‌کند که کیف پول ناشناخته به ریپل متصل است.

ریپل 60 میلیون XRP را جابجا کرد

طبق گزارش Whale Alert، ریپل در اقدامی شگفت‌انگیز، 60 میلیون توکن XRP به ارزش 42.83 میلیون دلار را به یک کیف پول ناشناس منتقل کرد. این اقدام زمانی انجام می‌شود که بازار XRP نوسانات قابل توجهی را تجربه می‌کند.

اصلاح پس از رشد قیمت

همین دیروز، ارزش XRP با 8.2% افزایش به 0.7324 دلار رسید که بالاترین قیمت از جولای به حساب می‌آید. با این حال، این دارایی دیجیتال یک اصلاح به دنبال داشت که منجر به کاهش 11 درصدی شد و به طور موقت قیمت آن را به 0.65 دلار کاهش داد. در حال حاضر، XRP با قیمت 0.69 دلار معامله می‌شود و این سوال را در مورد اینکه آیا پس از رشد در سه هفته‌ی گذشته به سقف قیمت خود رسیده است یا خیر، ایجاد می‌کند.

کیف پول نه چندان مرموز

انتقال انبوه به یک کیف پول ناشناخته در ابتدا سوالاتی را ایجاد کرد، اما نگاهی دقیق‌تر ارتباط این کیف پول با ریپل را نشان می‌دهد. تجزیه و تحلیل Bithomp تأیید می‌کند که Ripple این کیف پول را در سال 2021 فعال کرده است. این کیف پول در حال حاضر دارای 114.47 میلیون XRP است که ارزشی در حدود 79.33 میلیون دلار دارد. با وجود این افشاگری، انگیزه‌های ریپل و تاثیر این انتقال بر آینده‌ی XRP نامشخص است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهارده =