اخبار ارزهای دیجیتال

مشارکت ریپل برای تحول در پرداخت جهانی!

ریپل با Faster Payments Council همکاری می‌کند. این دو یک وایت‌پیپر در مورد پتانسیل بلاک‌چین برای انقلاب در پرداخت جهانی ارائه می‌دهند. در این وایت‌پیپر، نوید کارمزد کمتر و شفافیت داده شده است. رهبران صنعت انتظارات زیادی برای تأثیر ارزهای دیجیتال بر پرداخت‌ها دارند.

خلاصه‌ی خبر

  • اتحاد استراتژیک ریپل با شورای پرداخت سریع‌تر با هدف ایجاد انقلابی در پرداخت‌های جهانی با استفاده از بلاک‌چین و رمزارز است.
  • وایت‌پیپر منتشر شده نشان می‌دهد که چگونه رمزارزها می‌توانند تراکنش‌های برون مرزی را تغییر دهند و کارمزد کمتر و شفافیت را افزایش دهند.

اعلامیه‌ی مشارکت و وایت‌پیپر

ریپل، غول فین‌تک، اخیراً از یک همکاری استراتژیک با شورای پرداخت سریع‌تر برای تقویت سیستم پرداخت جهانی با استفاده از بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال رونمایی کرده است. ریپل برای ارائه‌ی بینشی در مورد رویکرد نوآورانه‌ی خود، وایت‌پیپری را منتشر کرد که در آن پتانسیل دگرگون‌کننده‌ی کریپتو در ساده‌سازی حرکت پول در سرتاسر جهان بیان شد.

نارضایتی از پرداخت‌های جهانی

رهبران جهانی پرداخت با ابراز نارضایتی از سیستم‌های پرداخت قدیمی، در تلاش برای نوآوری، به ریپل می‌پیوندند. این وایت‌پیپر منتشر شده نشان می‌دهد که چگونه ارزهای دیجیتال و فناوری دفتر کل توزیع‌شده (DLT) چشم‌اندازهای هیجان‌انگیزی را برای آینده‌ی پرداخت‌ها ارائه می‌دهند.

نظرسنجی

ریپل با همکاری شورای پرداخت سریع تر، نظرسنجی را با حضور بیش از 300 رهبر صنعت پرداخت، از جمله تحلیلگران، مدیران، معاونان و مدیران سطح C از بخش‌های مختلف مانند بانک‌داری، خرده‌فروشی، فین‌تک و رسانه انجام داد. شرکت‌کنندگان به نمایندگی از 45 کشور، دیدگاه‌های متنوعی را در مورد آینده‌ی صنعت ارائه کردند.

ویژگی‌های جذاب کریپتو

وایت‌پیپر مذکور تاکید می‌کند که علیرغم اینکه تریلیون‌ها دلار از طریق سیستم‌های پرداخت پرهزینه و قدیمی در گردش است، ارزهای دیجیتال و DLT مسیر جذابی برای بهبود ارائه می‌دهند. آن‌ها کاهش هزینه‌ها و افزایش شفافیت را ارائه می‌دهند. نتایج نظرسنجی نشان داد که ۹۷% از پاسخ‌دهندگان معتقد بودند که بلاک‌چین و رمزارزها می‌توانند صنعت پرداخت را به‌ویژه در تراکنش‌های فرامرزی به‌طور قابل‌توجهی متحول کنند. علاوه بر این، بیش از 50% از شرکت‌کنندگان پیش‌بینی کردند که بازرگانان از ارزهای دیجیتال در یک تا سه سال آینده استقبال کنند و کاهش هزینه‌ها را جذاب‌ترین جنبه‌ی ارزهای دیجیتال ذکر کردند.

نوآوری‌های مداوم ریپل

تأثیر ریپل بر پرداخت‌های بین‌مرزی از طریق فناوری ODL آن مشهود است. ریپل انتقال وجه بزرگ را با استفاده از XRP تسهیل می‌کند. این شرکت اخیراً وارد فضای پایدار و ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) شده است و تعهد خود را به نوآوری مستمر نشان داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =