اخبار ارزهای دیجیتال

رابین‌هود از کیف پول خود رونمایی کرد: رقیب تازه‌ متامسک با ۱ میلیون کاربر

مدیر ارشد رابین‌هود می‌گوید که کیف پول یاد شده می‌تواند مانند یک مرورگر وب ۳ عمل کند.

رابین‌ هود بالاخره در حال ورود به دنیای کیف پول‌ها است. شرکت رابین هود از کیف پول خود رونمایی کرد؛ اپلیکیشینی برای گوشی‌های هوشمند که به کاربران اجازه‌ی معاوضه، انتقال رمزارزها، مشاهده‌‌ی موجودی رمزارز و NFT خود را می‌دهد. بر اساس گزارش رابین هود، تا به این لحظه حدودا ۱ میلیون کاربر در صف انتظار دسترسی کد ورود هستند. در ماه سپتامبر گذشته نسخه‌ی بتای این کیف پول برای ۱۰ هزار نفر منتشر شده بود.

کیف پول رابین هود از پالیگان، زنجیره‌ی جانبی اتریوم، برای معاوضه بدون کارمزد شبکه استفاده می‌کند. این کیف پول از امروز پشتیبانی از اتریوم را نیز به خود اضافه کرده است.

رابین هود ابتدا قابلیت جدیدی در اپلیکیشن معاملاتی اصلی خود برای انتقال دارایی به عنوان یک محصول «کیف پول ارز دیجیتال» معرفی کرد. در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۲ نسخه‌ی بتای آن منتشر شد و در نهایت به کاربران رابین‌هود اجازه‌ی انتقال دارایی بین این پلتفرم و سایر پلتفرم‌ها را داد؛ اما آن قابلیت ابدا نمی‌توانست‌ «کیف پول» خطاب شود. چرا که رابین هود در انتقال دارایی با صرافی‌های خرید و فروش ارز دیجیتال مانند «کوین بیس»؛ «کراکن»؛ «بایننس» و… تفاوتی نداشت؛ با توجه به این مسئله می‌توان گفت کیف پول رابین‌هود که به تازگی منتشر شده است، به متامسک یا فانتوم | Phantom یا حتی کیف پول کوین بیس شباهت دارد. (البته کیف پول کوین بیس را نباید با اپلیکیشن معاملات کوین بیس اشتباه گرفت.)

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هجده =