اخبار ارز دیجیتال

SEC در یک قدمی تایید ETF بیت‌کوین

SEC ممکن است هفته‌ی آینده ETF بیت‌کوین را تایید کند.

خلاصه‌ی خبر

  • SEC ممکن است تا هفته‌ی آینده و قبل از مهلت 10 ژانویه، به 14 متقاضی ETF بیت‌کوین تصمیم خود را اطلاع دهد.
  • داده‌های آپشن نشان می‌دهد که بازار در حال حاضر با تایید ETF بیت‌کوین و با حداقل تاثیر مورد انتظار قیمت‌گذاری شده است.

SEC به زودی تاییدیه‌های ETF بیت‌کوین را اعلام می‌کند

به گزارش رویترز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قرار است هفته‌ی آینده، احتمالاً قبل از پایان ضرب‌الاجل 10 ژانویه، به 14 متقاضی ETF بیت‌کوین اطلاع دهد. قابل ذکر است، مدیران دارایی‌هایی مانند BlackRock، Van Eck، Bitwise و Fidelity، که مهلت ثبت‌نام تا پایان سال را رعایت می‌کنند، می‌توانند تا 10 ژانویه 2024 راه‌اندازی شوند.

نرخ‌ کارمزد رقابتی

در به‌روزرسانی‌های اخیر، Fidelity Investments با هزینه‌ی اسپانسری پیشنهادی 0.39 درصدی با هدف جلب رضایت سرمایه‌گذاران خود را متمایز کرده است. Invesco نرخ 0.59% را با معافیت از کارمزد 5 میلیارد دلار اولیه دارایی برای شش ماه اول اعلام کرد. بلک‌راک، جین استریت کپیتال و اوراق بهادار جی پی مورگان را به عنوان شرکت‌کنندگان مجاز خود معرفی کرد.

خوش‌بینی بازار

با نزدیک شدن به تصمیم‌گیری SEC در مورد ETF بیت‌کوین، بازار پر از خوش‌بینی است. علیرغم انتظارات بالا، تاثیر آن بر قیمت بیت‌کوین نامشخص است. بر اساس تجزیه و تحلیل Greeks.live، به نظر می‌رسد که بازار قبلاً تأیید احتمالی را در نظر گرفته، که نشان‌دهنده‌ی حداقل حرکت قیمت مورد انتظار است.

دینامیک قیمت بیت‌کوین

Greeks.live نشان می‌دهد که داده‌های آپشن کمترین نوسان را نشان می‌دهد. این مساله نشان‌‌دهنده‌ی این است که که بازار ممکن است شاهد تغییرات قابل توجهی در قیمت بیت‌کوین حتی با پیشرفت‌های مثبت ETF نباشد. در حال حاضر، بیت‌کوین 42154 دلار ارزش‌گذاری شده که نشان‌دهنده تغییر اندک 0.4 درصدی در روز گذشته است و بر احساسات محتاطانه بازار تأکید دارد.

به طور خلاصه، همانطور که ما مشتاقانه منتظر تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد ETF بیت‌کوین هستیم، به نظر می‌رسد که بازار این تایید را در نظر گرفته است.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سه =