اخبار ارزهای دیجیتال

جهش 1100 درصدی نرخ توکن‌سوزی SHIB

نرخ توکن‌سوزی SHIB پس از اعلام راه‌اندازی شیباریوم، 1108% افزایش یافته است. آدرس‌های مهمی مانند Marswap، در حالی به این افزایش دامن می‌زنند که قیمت SHIB در میان احساسات گسترده‌تر بازار با مشکل مواجه است.

خلاصه‌ی خبر

  • نرخ سوختن SHIB در یک روز 1108٪ افزایش یافته است.
  • حدود 40% از توکن‌های سوخته مربوط به Marswap است.
  • با وجود افزایش نرخ سوختن، قیمت SHIB همچنان قرمز بوده و در انتظار بهبود احتمالی از طریق راه‌اندازی مجدد Shibarium است.

افزایش نرخ سوختن SHIB در میان موج راه‌اندازی مجدد شیباریوم

با راه‌اندازی شیباریوم که مشتاقانه در انتظار آن بودیم، میزان سوختن SHIB افزایش یافته است. این افزایش علیرغم چالش‌هایی است که بلاک‌چین لایه 2 در جریان معرفی اخیر حالت خصوصی خود با آن مواجه شده است. این افزایش ناگهانی نشان‌دهنده‌ی اشتیاق مجدد در میان سرمایه‌گذاران این میم‌کوین است که توسط یک کاتالیزور جذاب حمایت می‌شود.

1100% افزایش فقط در 24 ساعت

Shibburn، سایت ردیابی سوختن Shiba Inu، افزایش خیره‌کننده‌ی 1108.78 درصدی را در 24 ساعت گذشته نسبت به روز قبل نشان می‌دهد. تعداد خارق‌العاده‌ی 1.046 میلیارد توکن سوزانده شده، که با 100 میلیون توکن روز قبل در تضاد کامل است. جذاب‌تر از همه، آدرسی است که بر نقش پر رنگی در این اتفاق دارد. آدرس 0x4be2 که به عنوان آدرس قرارداد برای توکن MARSWAP (MSWAP) معرفی شده است. این آدرس بخشی از هزینه‌های تولید شده توسط تراکنش را به سمت SHIB Burn هدایت می‌کند. آدرس 0xcf6d، آدرس قرارداد ShibaSwap LP Token (SSLP)، مهم‌ترین رویداد سوختگی را در روز گذشته ایجاد کرد و 418،719،732 توکن را به سوزاند.

عملکرد ضعیف قیمت توکن با وجود افزایش سوختن: امید به بازیابی در شیباریوم

علیرغم افزایش چشمگیر نرخ سوختن SHIB، قیمت این کوین نمی‌تواند پاسخ مثبت مورد انتظار را منعکس کند. این مساله منعکس‌کننده‌ی احساسات گسترده‌تر بازار کریپتو است. صعودی نهایی 0.16 درصدی در یک ساعت گذشته برای جبران ضرر روزانه 1.48 درصدی همراه با کاهش نگران‌کننده‌ی 21.94 درصدی هفتگی کمک چندانی نمی‌کند. احیای احتمالی قیمت به راه‌اندازی مجدد Shibarium در آینده بستگی دارد. توسعه‌دهنده‌ی اصلی، Shytoshi Kusama به معرفی مجدد شبکه‌ی لایه 2 در آینده‌ی نزدیک اشاره کرده است، توسعه‌ای که ممکن است باعث تغییر وضعیت شود.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =