شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

هیجان در اکوسیستم Shiba Inu در آستانه‌ی راه‌اندازی شیباریوم!

با راه‌اندازی کانال یوتیوب Shibarium قبل از راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی در ماه آگوست، هیجان برای Shiba Inu افزایش می‌یابد. با وجود تثبیت قیمت SHIB، تحولات مثبت و تجارت فعال نهنگ‌های SHIB باعث افزایش اعتماد می‌شود.

خلاصه‌ی خبر

  • به دلیل راه‌اندازی کانال یوتیوب Shibarium، جامعه Shiba Inu پر از هیجان است.
  • انتشارهای استراتژیک و وعده‌های توسعه‌دهنده‌ی اصلی، خوش‌بینی را برای راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی Shibarium در ماه آگوست افزایش می‌دهد.
  • با وجود تحولات آتی، قیمت SHIB ثابت باقی می‌ماند. با این حال، کارشناسان نسبت به تأثیر بالقوه‌ی آن خوش‌بین هستند.

Shiba Inu با اولین کانال YouTube برای راه‌اندازی Shibarium آماده می‌شود!

جامعه‌ی شیبا اینو (SHIB) از راه‌اندازی کانال یوتیوب برای پروتکل لایه دوم Shibarium بسیار هیجان‌زده است. این اعلام اسرارآمیز، همراه با وعده‌های توسعه‌دهنده‌ی اصلی Shytoshi Kusama، هیجان را برای راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی در طی کنفرانس Futurist بلاک‌چین در ماه آگوست برانگیخته است.

کانال یوتیوب شیباریوم هیجان و انتظارات بالا را برمی‌انگیزد!

کانال یوتیوب Shibarium که اخیراً راه اندازی شده است، ویدیوهای کوتاهی را ارائه می‌دهد که مفاهیم شیباریوم را معرفی می‌کند و حس کنجکاوی و هیجان را در جامعه تحریک می‌کند. تنها در چند روز، تعداد مشترکان کانال از 500 به نزدیک به 2500 افزایش یافت. این مساله نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی‌ قابل توجه جامعه به این پروژه است.

لوسی، یکی از اعضای مهم تیم بازاریابی، به چیزی هیجان‌انگیز در حال پیشرفت اشاره کرد و به طور بالقوه اطلاعاتی را در مورد راه‌اندازی آینده‌ی Shibarium ارائه کرد. این مساله با وعده‌های تابستانی شیباریوم کوساما مطابقت دارد و زمینه را برای انتشار استراتژیک و گسترش اکوسیستم فراهم می‌کند.

قیمت SHIB تثبیت می‌شود، نهنگ‌ها برای راه‌اندازی شیباریوم آماده می‌شوند!

علیرغم تحولات اخیر، قیمت SHIB از زمان شکستن حمایت حیاتی در 0.000008 دلار در ماه گذشته، در حال تثبیت بوده است. این میم‌کوین در حال حاضر با قیمت 0.000007801 دلار معامله می‌شود و هدف آن افزایش قابل توجه است.

راه‌اندازی قریب‌الوقوع شبکه‌ی اصلی Shibarium و ادغام راه‌حل‌های مقیاس بندی L2، توجه سرمایه‌گذاران جدید را به خود جلب کرده است. شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای IntoTheBlock گزارش می‌دهد که محبوبیت SHIB از 25٪ به بیش از 60٪ در این هفته، به ویژه در میان تازه‌واردان افزایش یافته است.

در همین حال، نهنگ‌های SHIB پیش از راه‌اندازی به طور فعال حرکت می‌کنند. علیرغم نگرانی بالقوه‌ی بازار ناشی از نقل و انتقالات بزرگ، ثبات SHIB نشان می‌دهد که نهنگ‌ها ممکن است توکن‌های بیشتری را جمع‌آوری کنند یا آن‌ها را برای دراز مدت نگه دارند.

با نزدیک شدن به راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی شیباریوم، این کانال یوتیوب نقش مهمی در اشتراک‌گذاری به‌روز‌رسانی‌ها و پیشرفت‌های پروژه ایفا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − پنج =