اخبار ارزهای دیجیتال

میلیاردها توکن SHIB از بین رفت: سوزاندن عظیم شیبا اینو در سپتامبر!

در ماه سپتامبر 2023، 2.3 میلیارد توکن SHIB به ارزش 17173 دلار برای همیشه سوزانده شد. طی 24 ساعت گذشته، قیمت شیبا 3% افزایش یافت.

خلاصه‌ی خبر

  • در ماه سپتامبر، 2.3 میلیارد توکن SHIB به ارزش 17173 دلار از گردش خارج شد.
  • قیمت SHIB یک حرکت کوچک زیر 7% داشت و ماه را با 0.0000075 دلار به پایان رساند.
  • دو کیف پول غیرفعال، برداشت قابل توجهی دریافت کردند. در نتیجه، نهنگ‌هایی با بیش از 500000 دلار در SHIB به وجود آمد.

افزایش سوختن SHIB

در ماه سپتامبر، 2.3 میلیارد توکن SHIB به ارزش 17173 دلار از گردش ناپدید شد. این میزان، نسبت به ماه آگوست که 5.7 میلیارد SHIB به ارزش 45899 دلار سوزانده شد، تفاوت زیادی دارد.

نوسانات قیمت و نهنگهای در حال ظهور

در 24 ساعت گذشته، SHIB شاهد افزایش 3 درصدی قیمت و افزایش 50 درصدی حجم معاملات بود و حجم معاملات آن به 99 میلیون دلار رسید. سپتامبر با معامله‌ی SHIB با 0.0000075 دلار به پایان رسید که حرکت کمی را نشان می‌داد. علاوه بر این، پس از حذف دائمی 164 میلیون توکن SHIB، نرخ سوختن تا 1000% افزایش یافت. کیف‌پول‌های غیرفعال قبلی برداشت‌های قابل‌توجهی از SHIB دریافت کردند و نهنگ‌هایی با بیش از ۵۰۰ هزار دلار SHIB در شیبا اینو ایجاد کردند.

نقطهی عطف شیبا اینو و مکانیسم سوختن

تیم شیبا اینو با معرفی توکن موقتی به نام Calcium، گام مهمی در روند انصراف از توکن BONE برداشته است. توجه به این نکته ضروری است که Calcium صرفاً برای انصراف از قرارداد BONE است و به دلیل کمبود نقدینگی نباید برای معاملات استفاده شود.

به بیان ساده، “سوختن توکن” به معنای حذف دائمی سکه یا توکن از گردش است. در مورد SHIB، آدرس‌های خاصی برای ذخیره‌ی این توکن‌های سوخته اختصاص داده شده است. ویتالیک بوترین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، از یکی از این آدرس ها برای حذف مقدار قابل توجهی از توکن‌های SHIB استفاده کرد. در حال حاضر، سه آدرس اصلی برای سوزاندن توکن‌های SHIB وجود دارد: یکی توسط Buterin و دیگری توسط تیم Shiba Inu استفاده می‌شود. مورد آخر نیز که به نام سیاه‌چاله شناخته می‌شود، به آدرس پیدایش اتریوم مرتبط است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =