شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

انفجار 8000 درصدی نرخ سوختن شیبا

با استقبال جامعه‌ی SHIB از لیست شدن در یک صرافی بزرگ دیگر، نرخ سوزاندن توکن Shiba Inu تقریباً 8000٪ افزایش یافته است .

Shibburn که سوزاندن SHIB را رصد می‌کند گزارش داده است که با سوزانده شدن 43 میلیون توکن در یک روز نرخ سوزاندن در روز جمعه با یک انفجار بزرگ به میزان %7900 مواجه شد.

“به روز رسانی ساعتی SHIB

قیمت SHIB: 0.00001137 دلار (1 ساعت 0.13٪ | 24 ساعت -5.18٪)

ارزش بازار: 6,699,607,943 دلار (-5.47٪)

کل موجودی: 589,614,707,812,657

توکن‌های سوخته شده در ۲۴ ساعت گذشته: ۴۳،۱۹۲،۶۰۳ (۷۹۰۹٫۰۹٪) ۷ روز گذشته: ۱۴۸،۳۵۷،۵۹۲ (-۱۹.۸٪)”

در زمان نگارش این مقاله، بیش از 410 تریلیون توکن SHIB برای همیشه از منبع سوزانده شده یا به یک آدرس اتریوم مرده ارسال شده است که دیگر قابل بازیابی نیست.

جامعه‌ی Shiba Inu سوزاندن توکن‌ها را از زمانی که خالق اتریوم، ویتالیک بوترین، 90% از SHIB خود را سوزاند و بقیه را برای خیریه فرستاد و در سال 2021 آغاز کرد.

با اعلام غافلگیر کننده‌ی صرافی BTCC با بیش از 9 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه مبنی بر پشتیبانی از SHIB، نرخ سوزاندن Shiba Inu شتاب گرفته است.

این صرافی که توسط بابی لی بنیان نهاده شده است از طریق توییتر اعلام کرد که SHIB همراه با اکوسیستم چند زنجیره‌ای Conflux (CFX)، پرداخت متمرکز بر پرداخت Alchemy Pay (ACH)، هسته‌ی بلاک‌چین لایه 1 (CORE) و دو پروژه‌ی کریپتوی کوچک دیگر به پلتفرم آن وارد شده‌اند.

با توجه به این که جامعه‌ی کریپتو منتظر انتشار Shibarium، یک پروژه مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای رقیب Dogecoin است، SHIB و دیگر توکن‌ها‌ی اکوسیستم Shiba Inu در ماه گذشته چندین بار لیست شده‌اند.

در اوایل همین هفته، BONE، توکنی که قرار بود برای هزینه گس یا کارمزد در Shibarium استفاده شود، در Crypto.com، یکی از بزرگ‌ترین غول‌های آمریکایی در این صنعت، لیست شد. این در حالیست که هفته‌ی قبل از آن نیز پشتیبانی Gate.io را به دست آورده بود.

در زمان نگارش این مقاله، هر SHIB به مبلغ $0.000011 ارزش‌گذاری شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یک =