اخبار ارزهای دیجیتال

افزایش 1666 درصدی جریان خالص شیبا اینو

جریان خالص ورودی از سوی نهنگ‌های شیبا اینو 1666% افزایش داشته است. این مساله می‌تواند حاکی از انباشت توکن توسط نهنگ‌ها باشد.

خلاصه‌ی خبر

  • شیبا اینو (SHIB) در این هفته شاهد افزایش 1666 درصدی در جریان خالص توسط نهنگ‌ها بود.
  • افزایش جریان خالص SHIB می‌تواند نشان‌دهنده‌ی انباشت توکن توسط نهنگ‌ها باشد که نشانه‌ای مثبت محسوب می‌شود.
  • به لطف راه‌اندازی سرویس نام Shib، شیباریوم در حال آغاز دوره‌ای جدید است.
  • کل آدرس‌های SHIB به 3.64 میلیون می‌رسد.

شیبا اینو 1666% در جریان خالص افزایش یافت

شیبا اینو (SHIB)، شاهد افزایش خیره‌کننده‌ی 1666 درصدی در جریان خالص در این هفته بود. جریان خالص، که توسط Large Holders Netflow از IntoTheBlock اندازه‌گیری می‌شود، تفاوت بین تراکنش‌های ورودی و خروجی را در کیف پول نهنگ‌های SHIB نشان می‌دهند. این افزایش نشان می‌دهد که نهنگ‌ها ممکن است SHIB بیشتری را جمع‌آوری کنند، که به طور کلی خبر خوبی برای این ارز دیجیتال است. به طور معمول، دارندگان بزرگ، که اغلب به آن‌ها “نهنگ” گفته می‌شود، زمانی که قیمت کاهش می‌یابد، بیشتر خرید می‌کنند. در حال حاضر، قیمت شیبا در 24 ساعت گذشته 2.53% کاهش یافته و با قیمت 0.00000779 دلار معامله می‌شود.

عصر جدید شیباریوم: معرفی SNS

شیباریوم، راه‌حل لایه ۲ شیبا اینو، با راه‌اندازی سرویس نام شیب، که یک توسعه‌ی محوری است، عصر جدیدی را آغاز می‌کند. سرویس نام شیب یا SNS اولین گام به سمت ایجاد Shibdentity یا هویت شیبایی است. Shibdentity یک پلتفرم هویت غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا هویت دیجیتال خود را داشته باشند و آن را کنترل کنند. SNS با ترجمه‌ی آدرس‌های پیچیده‌ی شیباریوم به نام‌های کاربرپسند و قابل خواندن برای انسان، یک ویژگی منحصر به فرد را معرفی می‌کند. این نوآوری تجربه کاربر را ساده می‌کند و نیاز به پیمایش آدرس‌های پیچیده‌ی شیباریوم را از بین می‌برد.

 

مجموع آدرسهای شیبااینو به 3.64 میلیون رسید

طبق داده‌های IntoTheBlock، شیبا اینو با مجموع 3.64 میلیون آدرس به نقطه‌ی عطفی بزرگ رسیده که نشان‌دهنده‌ی افزایش علاقه و مشارکت در اکوسیستم شیبا اینو است.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 20 =