اخبار ارز دیجیتال

رشد 74 درصدی TVL سولانا

سولانا شاهد افزایش 74 درصدی ارزش کل قفل شده (TVL) بود که روندهای مثبتی را در حجم معاملات و آدرس‌های روزانه ایجاد کرد.

خلاصه‌ی خبر

  • TVL سولانا در ماه گذشته بیش از 74% رشد کرد و از 10 شبکه برتر پیشی گرفت.
  • TVL فعلی از 691 میلیون دلار فراتر رفته که این رقم نسبت به اکتبر دو برابر شده و نشان‌دهنده‌ی افزایش فعالیت در شبکه است.

افزایش سرسام آور TVL سولانا: یک موهبت برای سرمایهگذاران SOL!

سولانا در ماه گذشته شاهد افزایش قابل توجه 74 درصدی در TVL خود بوده که آن را در TVL به جایگاه هفتم بین تمام زنجیره‌ها رسانده است. این رشد از دیگر زنجیره‌های برتر پیشی گرفته و نقطه‌ی عطف قابل توجهی را برای سرمایه‌گذاران SOL رقم می‌زند.

افزایش سرسام‌آور TVL سولانا: افزایش 74 درصدی!

تنها در یک ماه، TVL سولانا از 326 میلیون دلار در اول اکتبر به بیش از 691 میلیون دلار رسید و در یک جهش چشمگیر دو برابر شد. این افزایش، اگرچه به قله‌های تاریخی نمی‌رسد، اما بالاترین میزان TVL ثبت شده در بیش از یک سال را نشان می‌دهد. به طور همزمان، شبکه شاهد افزایش قابل توجهی در حجم معاملات روزانه بود که به سطوح بی‌سابقه‌ای رسید.

روندهای مثبت و سطوح پشتیبانی

ارزش فعلی سولانا 63.1 دلار است که نسبت به بالاترین قیمت اخیر خود یعنی 63.7 دلار 0.7% کاهش را نشان می‌دهد. تجزیه و تحلیل نمودار سطح حمایت 51 دلار را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده‌ی روند قدرتمند قیمت است. رشد روزافزون TVL، حجم معاملات و آدرس‌های روزانه به چشم‌انداز مثبت این شبکه می‌افزاید.

احساسات مثبت پیش رو

افزایش در TVL سولانا، همراه با افزایش حجم و آدرس‌های روزانه، نشان‌دهنده‌ی افزایش فعالیت در شبکه است. این افزایش در فعالیت شبکه، اغلب با افزایش تقاضا برای SOL مطابقت دارد و احتمالا بر ارزش آن تأثیر مثبت می‌گذارد. سرمایه‌گذاران SOL این روندهای صعودی را از نزدیک زیر نظر دارند و پیشرفت‌های مثبت بیشتر در اکوسیستم سولانا را پیش‌بینی می‌کنند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =