اخبار ارزهای دیجیتال

آیا افزایش TVL سولانا به معنای حرکت صعودی در آینده‌ی نزدیک است؟

ارزش کل قفل شده سولانا (TVL) نسبت به یک سال گذشته 116 میلیون دلار افزایش یافته که احتمال یک روند صعودی را نشان می‌دهد.

خلاصه‌ی خبر

  • TVL سولانا در زمان انتشار این گزارش در حال افزایش است، اما بسیار کمتر از بالاترین رکورد قبلی خود است.
  • TVL سولانا در نوامبر 2021، قبل از کاهش شدید به بیش از 10 میلیارد دلار رسید.
  • اگرچه تضمین‌شده نیست، اما این مساله می‌تواند نشانه‌ای از یک بازار صعودی باشد.

افزایش TVL سولانا: نشانه‌های حرکت صعودی؟

ارزش کل قفل‌شده‌ی (TVL) سولانا با رشد 116 میلیون دلاری نسبت به سال گذشته‌ی خود، امیدها را برای یک روند صعودی زنده کرده است. با این حال، توجه به این نکته مهم است که TVL هنوز تا اوج خود در سال 2021 فاصله‌ی زیادی دارد.

فراز و نشیب‌های TVL

در نوامبر 2021، ارزش کل قفل‌شده‌ی (TVL) سولانا به رقم خیره‌کننده‌ی 10 میلیارد دلار رسید اما سپس به شدت سقوط کرد. این رقم در ژانویه 2023 به کمترین میزان خود با 210 میلیون دلار رسید. TVL سولانا اکنون به بیش از 327 میلیون دلار رسیده و بهبود قابل توجهی را نشان می‌دهد.

بازیابی TVL: آیا بازار گاوی قدرت را باز خواهد گرداند؟

با وجود این که بهبود TVL سولانا قابل توجه است، اما در مقایسه با اوج خود در سال 2021 بسیار کمرنگ است. سوالی که در اذهان وجود دارد این است که آیا TVL در بازار صعودی بعدی قدرت خود را باز خواهد یافت یا خیر. اگرچه تضمینی نیست، اما در شرایط صعودی این مساله می‌تواند یک سناریوی محتمل باشد.

با رشد TVL، سولانا نیز شتاب می‌گیرد

سولانا اخیراً با افزایش 29 درصدی تنها در یک هفته و افزایش قابل توجه 39.08 درصدی نسبت به پایین‌ترین سطح خود در سپتامبر، عملکرد درخشانی را ثبت کرده است. سولانا در حال حاضر با قیمت 23.12 دلار، با 65% رشد نسبت به پایین‌ترین سطح خود در سال 2023 معامله می‌شود. به نظر می‌رسد بین بهبود قیمت SOL و رشد ارزش کل قفل‌شده‌ی (TVL) آن در سال 2023 ارتباط مستقیم وجود دارد.

اعتماد رو به رشد سولانا در توسعه

به نظر می‌رسد که تلاش‌های مداوم سولانا برای توسعه، باعث ایجاد اعتماد در جامعه‌ی خود می‌شود. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که فعالیت‌های مربوط به توسعه از زمانی که در ماه سپتامبر به پایین‌ترین حد ماهانه رسید، به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. با این حال، معیار سنجش احساس وزنی نشان می‌دهد که SOL تا رسیدن به اوج اعتماد سرمایه‌گذاران راه درازی در پیش دارد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید