اخبار ارزهای دیجیتال

کره جنوبی سیستم ردیابی ارزهای دیجیتال را در سال 2023 راه اندازی می‌کند

«سیستم ردیابی ارز مجازی» برای نظارت بر «تاریخچه‌ی تراکنش ها»، «استخراج اطلاعات مربوط به تراکنش‌ها» و «بررسی منبع بودجه‌‌ها قبل و بعد از حواله» استفاده خواهد شد.

وزارت دادگستری کره جنوبی اعلام کرد که قصد دارد یک سیستم ردیابی رمزنگاری را برای مقابله با ابتکارات پولشویی و بازیابی بودجه‌های مرتبط با فعالیت‌های مجرمانه معرفی کند.

به گزارش رسانه‌ی محلی khgames، «سیستم ردیابی ارز مجازی» برای نظارت بر تاریخچه تراکنش، استخراج اطلاعات مربوط به تراکنش‌ها و بررسی منبع وجوه قبل و بعد از حواله استفاده خواهد شد.

وزارت دادگستری کره جنوبی “سیستم ردیابی ارزهای دیجیتال” را در نیمه‌ی اول سال جاری برای تقویت ردیابی پولشویی و بازیابی عواید مجرمانه با استفاده از ارزهای دیجیتال معرفی خواهد کرد.

— وو بلاک چین (@WuBlockchain) 29 ژانویه 2023

در حالی که قرار است این سیستم در نیمه‌ی اول سال 2023 مستقر شود، وزارت کره جنوبی برنامه‌هایی را برای توسعه یک سیستم ردیابی و تجزیه و تحلیل مستقل در نیمه دوم سال به اشتراک گذاشته است.

در پاسخ به پیچیدگی جرم، ما زیرساخت‌های پزشکی قانونی (زیرساخت) را بهبود خواهیم داد. ما یک سیستم عدالت کیفری خواهیم ساخت که مطابق با استانداردهای بین المللی (استانداردهای جهانی) باشد.

پلیس کره جنوبی قبلاً با پنج صرافی ارز دیجیتال محلی برای همکاری در تحقیقات جنایی و در نهایت ایجاد یک محیط تجاری امن برای سرمایه‌گذاران رمزنگاری، توافق نامه‌ای منعقد کرده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =