اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

استاندارد چارترد: احتمال ورود ۱۰۰ میلیارد دلار به بازار بیت‌کوین با تایید ETF اسپات

استاندارد چارترد احتمال هجوم ۵۰ تا ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه به بیت‌کوین را پس از تایید ETF اسپات در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی کرده است.

 خلاصه‌ی خبر

  • استاندارد چارترد پیش‌بینی می‌کند با تایید ETFهای اسپات بیت‌کوین، ۱۰۰ میلیارد دلار جریان ورودی به سوی این ارز دیجیتال سرازیر شود.
  • تایید برنامه‌ی ETF اسپات بیت‌کوین می‌تواند باعث افزایش شدید قیمت شود.
  • در صورت تایید ETF اسپات، قیمت بیت‌کوین می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۲۰۰,۰۰۰ دلار برسد و از اوج قبلی خود عبور کند.

 

استاندارد چارترد افزایش قیمت قابل توجهی برای بیت‌کوین را پیش‌بینی می‌کند. تحلیل‌گران این بانک معتقدند با تایید ETFها، بیت‌کوین می‌تواند شاهد ورود ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه در سال ۲۰۲۴ باشد. این بانک‌ پیش‌بینی می‌کند که این افزایش پس از تایید تعداد زیادی از برنامه‌های ETF بیت‌کوین اتفاق خواهد افتاد که در حال حاضر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی است. در گزارش استاندارد چارترد آمده است:

بیت‌کوین پس از تصویب ETFهای اسپات در سال ۲۰۲۴، می‌تواند شاهد ورود سرمایه ۵۰ تا ۱۰۰ میلیارد دلاری باشد.

صنعت دارایی‌های دیجیتال با اوج گرفتن گمانه‌زنی‌های تایید ETFهای بیت‌کوین، روزهای پرخبری را پشت سر می‌گذارد و کارشناسان انتظار دارند به زودی تصمیمی در این باره اتخاذ شود. استاندارد چارترد بر تأثیر احتمالی تأیید ETF بیت‌کوین در سراسر صنعت تأکید دارد. پیش‌بینی‌های این بانک به افزایش قابل توجه قیمت بیت‌کوین گسترش می‌یابد و نشان می‌دهد که بسته به تایید ETF می‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۲۰۰,۰۰۰ دلار برسد. این پیش‌بینی از اوج قبلی بیت‌کوین که حدود ۶۹ هزار دلار بود، بسیار فراتر می‌رود.

در حالی که صنعت در انتظار تصمیم‌گیری SEC است، گمانه‌زنی‌ها در مورد قیمت بیت کوین بسیار زیاد شده است. مهلت این تصمیم‌گیری مهم ۱۰ ژانویه (۲۰ دی) است.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 4 =