شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

تتر فهرست‌های Euro EURT و Tether Gold XAUT را در صرافی اجتماعی گسترش می‌دهد

تتر فهرست‌های Euro Tether (EUR₮) و Tether Gold (XAU₮) را در XT.COM، اولین صرافی اجتماعی جهان، گسترش می‌دهد. کاربران می‌توانند به XAU₮ دسترسی داشته باشند و در معاملات با EUR₮ شرکت کنند، زیرا تتر تعهد خود را برای ارتقای آزادی مالی و فراگیری اقتصادی تایید می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • تتر فهرست Euro Tether (EUR₮) و Tether Gold (XAU₮) را در COM، اولین صرافی اجتماعی در جهان، اعلام می‌کند.
  • کاربران در COM می‌توانند به استیبل‌کوین‌های تتر، XAU₮ (نماینده‌ی طلای فیزیکی) و EUR₮ (1:1 به یورو) دسترسی داشته باشند.
  • گسترش تتر در بحبوحه بررسی‌های بیشتر در بخش استیبل‌کوین صورت می‌گیرد.

تتر لیست‌های Euro EURT و Tether Gold XAUT را در XT.COM گسترش می‌دهد

تتر، صادرکننده‌ی پیشرو‌ی استیبل‌کوین، فهرست Euro Tether EUR₮) ) و Tether Gold (XAU₮) را در XT.COM اعلام کرده است. این صرافی به عنوان اولین صرافی اجتماعی در جهان شناخته می‌شود. این گسترش به کاربران روی پلتفرم اجازه می‌دهد به استیبل‌کوین‌های تتر دسترسی داشته باشند. XAU₮ نشان‌دهنده‌ی مالکیت طلای فیزیکی است و EUR₮ یک استیبل‌کوین 1:1 با یورو است. این حرکت در زمانی انجام می‌شود که استیبل‌کوین‌ها در این بخش با نظارت بیشتری روبرو هستند.

تعهد تتر به رهایی مالی

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری (CTO) تتر، نظرات خود را در مورد لیست‌های آتی بیان کرد و اظهار داشت که تتر به عنوان شرکتی که پشت استیبل‌کوین پیشروی بازار است، متعهد به آزادی مالی و تقویت فراگیری اقتصادی در سراسر جهان است. تتر XAU₮ را در سال 2020 راه‌اندازی کرد که نشان‌دهنده‌ی مالکیت یک اونس طلا است که در انباری در سوئیس تحت کنترل این شرکت نگهداری می‌شود. علاوه بر این، EUR₮ یک استیبل‌کوین یورو است که توسط تتر پشتیبانی می‌شود و یورو را از طریق یک شبکه‌ی غیرمتمرکز منعکس می‌کند. در حال حاضر، XAU₮ و EUR₮ به ترتیب دارای ارزش بازار 474 میلیون دلار و 44 میلیون دلار هستند. شراکت اخیر تتر با دولت گرجستان موقعیت آن را در بازار جهانی تقویت می‌کند. تسلط USDT در بحبوحه‌ی بحران بانکی و تلاطم متعاقب آن در بازار استیبل‌کوین، رشد قابل توجهی را تجربه کرده است و به اوج گردش بیش از 83 میلیارد دلار رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =