شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

تحلیلگر مطرح: اصلاحِ پیش از هاوینگ بیت کوین احتمالاً به پایان رسیده است

در ۲۹ مارس (۱۰ فروردین) بیش از ۱۵ میلیارد دلار معامله فیوچرز منقضی شد و رکورد جدیدی را در بازار آپشن به ثبت رساند. حال تحلیلگران بار دارند که اصلاح پیش از هاوینگ بیت کوین احتمالاً به پایان رسیده‌ و آلت سیزن ممکن است تا ۴۴ روز دیگر شروع شود.

خلاصه تحلیل

  • تحلیلگران باور دارند که اصلاح پیش از هاوینگ بیت کوین به پایان رسیده‌ است.
  • علاوه بر این طبق گفته‌های آن‌ها آلت سیز تا ۴۴ روز دیگر شروع می‌شود.

به گزارش کوین تلگراف، هائو یانگ (Hao Yang)، مدیر ارشد صرافی بای‌بیت (Bybit)، اعلام کرده است:

ما بزرگ‌ترین انقضای تاریخ را در بای‌بیت و دربیت (Deribit) تجربه کردیم. این اتفاق ممکن است کمی روی بازار ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد.

داده‌های موجود نشان می‌دهد که در ۲۹ مارس (۱۰ فروردین) بیش از ۱۵.۱ میلیارد دلار معامله فیوچرز در صرافی دربیت منقضی شده‌ است. از این ۱۵.۱ میلیارد دلار، ۹.۵۳ میلیارد دلار معامله آپشن‌ بیت کوین بوده و نسبت پوت/کال (Put/Call) آن‌ها به ۰.۸۴ رسیده‌ است. مکس پین (Max Pain) یا حداکثر ضرر آن‌ها هم در محدوده ۵۱٬۰۰۰ دلار قرار داشت.

یانگ تاکید کرد:

مثل کیس‌های فانتزی کامپیوترها که به طور مستقیم روی عملکرد سخت‌افزاری  آن تأثیر نمی گذارد، حداکثر درد هم می‌تواند به درک بازار کمک کند اما در نهایت تأثیر محدودی بر روند واقعی بیت کوین دارد.

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۰.۷ درصد کاهش یافته‌ و به محدوده ۷۰٬۰۰۰ دلار رسیده‌‌ است. همان طور که تحلیلگر مطرحی به اسم رکت کپیتال (Rekt Capital) توضیح داده‌‌، بیت کوین در روزهای گشته با اصلاحِ پیش از هاوینگ خود درگیر بوده‌ است. با این حال این تحلیلگر اعلام کرده است:

بیت کوین در تلاش است رکورد قبلی خود در محدوده ۶۹٬۰۰۰ دلار را به حمایت تبدیل کند. اگر این ارز دیجیتال موفق شود، اصلاحِ پیش از هاوینگ آن به پایان می‌رسد.

به گزارش بی‌این کریپتو، تحلیلگر دیگری به اسم رکت فنسر (Rekt Fencer) در ویدیوی جدید خود خاطرنشان کرده است که آلت سیزن همیشه با رشد بیت کوین و سپس رشد اتریوم و آلت کوین‌های با مارکت کپ بالا (مثل سولانا و آوالانچ) شروع می‌شود. او تاکید کرده است:

بیت کوین در تلاش است به رکوردهای جدیدی برسد. به محض اینکه این ارز دیجیتال به بالای رکورد قبلی خود برسد (که ممکن است به زودی این اتفاق بیفتد)،  رالی آلت کوین‌ها شروع می‌شود.

نوینر خاطرنشان کرد که آلت کوین‌ها ۷۰ روز بعد از شکسته‌ شدن رکورد قبلی بیت کوین، رشد می‌کنند اما ۲۲ روز بعد از آن، اصلاح می‌کنند.

با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال تقریباً ۱۵ روز قبل وارد روند اصلاحی شده‌، آلت سیزن احتمالاً ۴۴ روز دیگر شروع می‌شود. نوینر تاکید کرد که آلت کوین‌های با مارکت کپ پایین و میم کوین‌ها ریسک زیادی دارند اما ممکن در این آلت سیز ۲ تا ۱۰ برابر شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =